2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Ochota
Dodane 03 maja 2024

Lider zmiany/Brygadzista - poszukujemy.

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem naszych spółek CitoNet w Polsce specjalizujących się w kompleksowych usługach sterylizacji, prania i wynajmu dla placówek medycznych, poszukujemy odpowiednich kandydatów do pracy w nowoczesnej pralni w Warszawie na stanowisko:

Lider zmiany

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Banacha 1A

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • organizacja i nadzorowanie pracy podległych pracowników na poszczególnych zmianach,

  • koordynacja procesów produkcyjno-magazynowych związanych z realizacją usług zgodnie z umowami i wymogami klientów,

  • bieżąca współpraca z klientami w zakresie wykonanej usługi prowadzenie dokumentacji magazynowej dotyczącej wydań i przyjęć asortymentu,

  • organizacja oraz monitorowanie pracy podległego zespołu pracowników,

  • efektywne zarządzanie przebiegiem pracy na zmianie,

  • prowadzenie dokumentacji w zakresie rozliczeń pracowniczych (tworzenie grafiku pracy i karty pracy) zgodnie z obowiązującymi zasadami i procedurami.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenia minimum średnie,

  • doświadczenie w zarządzaniu procesami produkcyjnymi minimum 2 lata,

  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i sumienność,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),

MILE WIDZIANE:

  •  znajomość systemów zarządzania zgodnych z normami ISO,

  •  posiadanie prawa jazdy kategorii B.

TO OFERUJEMY:,

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

  • praca w systemie dwuzmianowym

  • przyjazną atmosferę,

  • współpracę z profesjonalistami,

  • benefity (m.in.: dostęp do karnetu sportowego, oferta wypoczynkowa, PPE, dofinansowanie do przedszkoli, żłobków).

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: www.tzmo-global.com

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 912887724