2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Śląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Dąbrowa Górnicza
Dodane 21 maja 2024

Lider Zespołu w dziale Kontroli Jakości

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: LIDER ZESPOŁU

Miejscowość : DĄBROWA GÓNICZA

Specyfikacja zakładu: Automotiv (produkcja elementów do samochodów)

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w kontroli jakości

  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu kadrą/zespołem

  • dobra znajomość obsługi komputera i podstawowych programów komputerowych

  • dyspozycyjność i swobodny dojazd we własnym zakresie

  • dobry wzrok

  • gotowość do nadgodzin w razie zapotrzebowania

Zakres obowiązków:

  • Dbałość o standardy pracy całego zespołu

  • Tworzenie raportów, etykiet, dokumentacji

  • Zarządzanie czasem i organizacją pracy kontrolerów jakości

  • Szkolenie w zakresie Kontroli Jakości

  • Weryfikowanie pracy zespołu

  • Współpraca z innymi działami oraz Koordynatorem

  • Rozwiązywanie aktualnych problemów

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 28,95 zł/h brutto (podwyżka po okresie próbnym)

  • Umowa o pracę

  • System pracy: 3 zmiany (pon-pt)

Administratorem podanych przez  Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o.  z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy.

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 918260334