2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Śląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Bielsko-Biała
Dodane 12 czerwca 2024

Lider zespołu Bielsko Biała

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: LIDER ZESPOŁU

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Poszukujemy utalentowanego i odpowiedzialnego Lidera do naszej jednostki produkcyjnej specjalizującej się w produkcji kabli samochodowych. Jako lider będziesz koordynował pracę zespołu, zapewniał skuteczną komunikację w zespole i z klientami.

Wymagania :

  • wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - WARUNEK KONIECZNY

  • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym

  • umiejętność obsługi komputera i pakietu biurowego

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

  • organizacja pracy

  • koordynacja pracy zespołu i rozwiązywanie jego bieżących problemów

  • zapewnienie efektywnej komunikacji wewnątrz działu oraz z klientami

  • współdziałanie z innymi działami firmy

  • dbanie o komfort i zadowolenie pracowników

Warunki:

  • umowa zlecenie

  • stawka: 30,80 zł/h brutto

  • System pracy: 12h 1-2 zmiany

  • Godziny pracy: 8-16 lub 6-18, pon.

  • Możliwość pracy w nadgodzinach

  • oferujemy zakwaterowanie w przypadku cudzoziemców

  • szkolenie stanowiskowe

Administratorem podanych przez  Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o.  z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 920542652