2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Grodzisk Wielkopolski
Dodane 29 kwietnia 2024

Lider Utrzymania Ruchu

Wynagrodzenie

6 850 - 8 330 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Piekarnia "Gwóźdź" sp. z o.o. zatrudni:

Lidera Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski

Opis stanowiska:

  • koordynacja pracy zespołu Utrzymania Ruchu

  • zapewnienie ciągłości pracy parku maszynowego

  • diagnozowanie, analizowanie oraz usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • obsługa oraz utrzymanie prawidłowego stanu technicznego infrastruktury zakładu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia

  • pakiety ubezpieczeń

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wykształcenie o profilu technicznym

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • otwartość i chęć dzielenia się wiedzą

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Lokalizacja

Grodzisk Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Grodzisk Wielkopolski
ID: 867491777