2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Warmińsko-mazurskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Olsztyn
Dodane 03 kwietnia 2024

Lider sklepu internetowego e-commerce

Wynagrodzenie

4 600 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy mini firmą prowadzącą sklepy internetowe w branży Elektronicznej rozrywki gry, muzyka, filmy, mała elektronika i książki. Poszukujemy aktywną i samodzielną osobę która posiada już doświadczenie zawodowe w sklepach internetowych.

Obowiązki:

  • Obsługa sklepu internetowego, kontakt z klientem

  • Zarządzanie sprzedażą na portalu Allegro, Empik itp

  • Kompletowanie, pakowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki

  • Przetwarzanie zamówień spoza sklepu internetowego

  • Pakowanie i kontrola jakości złożonych zamówień

  • Uzupełnianie i liczenie stanów magazynowych

Wymagania:

  • Masz doświadczenie w pracach precyzyjnych i na magazynie?

  • Jesteś zmotywowany i zaangażowany w swoją pracę?

  • Posiadasz ważne prawo jazdy?

Jeśli szukasz pracy w korporacji to nie jesteśmy my ale gwarantujemy ci konkurencyjne wynagrodzenie i swobodny styl działania w ramach standardów firmy

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 909156093