2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Opolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Olesno
Dodane 10 czerwca 2024

Lider produkcji (Montaż)

Lokalizacja

Olesno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Oras Group jest znaczącym europejskim dostawcą armatury sanitarnej: liderem rynku w krajach nordyckich i wiodącą firmą w Europie Środkowej. Misją firmy jest stworzenie The Smartest Water Experiences for Everyone, a wizją być The Perfect Flow Company. Grupa posiada dwie silne marki, Oras i Hansa.

Siedziba Oras Ltd, spółki głównej Grupy, jest zlokalizowana w Raumie, w Finlandii, ponadto Grupa jest właścicielem trzech zakładów produkcyjnych: Kralovice (Republika Czeska), Olesno (Polska) i Rauma (Finlandia). Grupa działa z własnym personelem na 15 rynkach.

Aktualnie do spółki ORAS OLESNO Sp z o.o. poszukujemy kandydatów na stanowisko:

LIDER PRODUKCJI (MONTAŻ)

TWOJE ZADANIA:

• Zarządzanie podległymi pracownikami – nadzór nad dyscypliną, wydajnością i jakością pracy, nad efektywnym wykorzystaniem czasu pracy, przestrzeganiem ustalonych zasad i metod pracy oraz wartości Grupy Oras.

• Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego.

• Utrzymywanie bezpiecznego środowiska pracy, nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP oraz aktywny udział w poprawie bezpieczeństwa zakładu.

• Utrzymywanie środowiska pracy zgodnego z zasadami 6S obowiązującymi w firmie.

• Ścisła współpraca z Działem Planowania w zakresie optymalizacji planu produkcyjnego i jego realizacji zgodnie z określonymi wymogami jakości.

• Ścisła współpraca z Działem Utrzymania Ruchu w celu zapewnienia ciągłości produkcji oraz dobrego stanu technicznego parku maszynowego.

• Bieżące raportowanie wyników w obowiązujących systemach informatycznych oraz dokumentacji.

• Nadzór nad prawidłowymi stanami magazynowymi materiałów, półwyrobów, wyrobów gotowych na podległym obszarze.

OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w pracy w środowisku produkcyjnym, najchętniej w zakresie zarządzania pracownikami produkcyjnymi (lider, koordynator, brygadzista itp.);

  • Gotowości do pracy zmianowej (I zmiana, godz. 6:00 - 14:00 i  II zmiana, godz. 14:00- 22:00);

  • Obsługi komputera i doświadczenia w obsłudze programów wspomagających zarządzanie produkcją.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość zasad Lean Manufacturing;

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Bogaty pakiet socjalny m.in. grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie posiłków (SmartLunch), wypoczynku, zajęć sportowych, szkoleń i kursów, zniżka na firmowe produkty i usługi, preferencyjne pożyczki, parking dla pracowników.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania i przesyłania CV poprzez formularz.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olesno,

Opolskie

Opolskie, Olesno
ID: 884254006