2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Kargowa
Dodane 12 kwietnia 2024

Lider Obszaru Produkcyjnego Nestle Polska S.A. oddz. w Kargowej

Lokalizacja

Kargowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nestlé Polska S.A. Oddział w Kargowej poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

LIDER OBSZARU PRODUKCYJNEGO

Twój zakres obowiązków:

 •      zarządzanie pracą produkcyjną pod kątem prawidłowości przepływu materiałów

•      ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych w celu poprawy kluczowych wyników obszaru

•      rozwijanie podległego zespołu, aby sprostać postawionym celom

•      współpraca z innymi liderami oraz działami pomocniczymi

•      zapewnienie prawidłowego przepływu informacji

Nasze wymagania:

•      minimum średnie wykształcenie ( mile widziane wyższe)

•      umiejętność planowania i przewidywania, analizy i wyciągania wniosków

•      umiejętność pracy w zespole

•      dyspozycyjność, terminowość, sumienność

•      umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office

•      przeprowadzanie transakcji w systemie SAP

Mile widziane:

•      znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy:

•      umowę o pracę na czas określony, docelowo umowę na czas nieokreślony

•      możliwość pracy i zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie produkcji spożywczej

•      wynagrodzenie adekwatne do pełnionych obowiązków/zajmowanego stanowiska

•      bogaty pakiet socjalny (sportowy, medyczny, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny)

•      możliwość rozwoju w strukturze firmy

•      dowóz pracowników z Sulechowa oraz Trzebiechowa, Bojadeł, Klenicy, Swarzynic i Karszyna.

Zainteresowane osoby prosimy o składnie aplikacji do Działu Personalnego albo przez Success Factors.

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja

Kargowa,

Lubuskie

Lubuskie, Kargowa
ID: 909643535