2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Podlaskie
  6. Zarządzanie produkcją - Białystok
  7. Zarządzanie produkcją - Nowe Miasto
Dodane 03 kwietnia 2024

Lider Obszaru - Brygadzista / Brygadzistka

Lokalizacja

Białystok, Nowe Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dla jednego z naszych Klientów - firmy specjalizującej się w projektowaniu i produkcji cewek, czujników i włączników - poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok, Nowe Miasto

Obowiązki:

  • koordynacja pracy podległego zespołu

  • realizowanie zadań powierzonych przez koordynatora produkcji

  • planowanie i raportowanie pracy zespołu produkcyjnego

  • przygotowanie stanowisk produkcyjnych do zapewnienia ciągłości realizacji planów produkcyjnych

  • nadzór nad dokumentacją technologiczną, monitorowanie braków, uruchamianie oraz doskonalenie procesu produkcyjnego

  • współpraca z działem Jakości

Oczekiwania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym

  • gotowość do pracy  w systemie trzyzmianowym

  • wysokie zdolności komunikacyjne

  • umiejętność pracy pod presją

  • umiejętność zarządzania podległym zespołem

  • mile widziana znajomość narzędzi wykorzystywanych w produkcji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – umowę o pracę i przejrzysty system wynagradzania

  • posiadamy szeroki wachlarz benefitów

  • gwarantujemy pracę w bezpiecznych warunkach w nowoczesnym parku maszynowym

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Nowe Miasto
ID: 909177284