2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Lubelskie
  6. Zarządzanie produkcją - Lublin
Maspex
Dodane 24 kwietnia 2024

Lider/ka Zmiany Produkcyjnej

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków
  • koordynowanie pracy na zmianie w podległym obszarze zgodnie z wytycznymi,
  • realizacja planu produkcji oraz estymowanych poziomów wydajności,
  • nadzór nad prawidłowym eksploatowaniem maszyn i urządzeń,
  • monitoring i kontrola wskaźników KPI dla podległego obszaru,
  • motywowanie pracowników brygady, zachęcanie do rozwoju kompetencji,
  • nadzór nad wdrażaniem nowych pracowników,
  • identyfikowanie i zgłaszanie usterek, awarii oraz nieprawidłowości w pracy linii oraz samodzielne podejmowanie działań naprawczych, inicjowanie działań systemowych,
  • identyfikowanie potrzeb rozwojowych pracowników​.
Nasze wymagania
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe z zakresu technologii żywności,
  • doświadczenie w technologicznym nadzorze procesu produkcyjnego,
  • zdolności przywódcze,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość narzędzi z zakresu Lean Manufacturing​.
To oferujemy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość pracy z markami branży spożywczej cenionymi przez konsumentów,
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności,
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie dla Ciebie i Twojej rodziny​, paczki świąteczne, dofinansowanie posiłków, Multisport, wczasy pod gruszą oraz atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Dokładna lokalizacja
Lubelskie, Lublin
ID: 909229977