2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Mazowieckie
  6. Zarządzanie produkcją - Wiskitki
Dodane 24 kwietnia 2024

Lider/ka Linii Produkcyjnej

Lokalizacja

Wiskitki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Jeśli chcesz odegrać znaczącą rolę w rozwoju Globalnego Łańcucha Dostaw dołącz do naszej grupy około 12000 specjalistów działających w międzynarodowym środowisku. Jesteśmy grupą z jasno określoną wizja istnienia przedsiębiorstwa, która daje możliwość rozwoju zawodowego. Wspólnie, dbamy o jakość na wszystkich poziomach zarządzania i wspólnie poszukujemy drogi do doskonałości.

Obecnie FM Polska poszukuje osób do pracy na stanowisko:

 Obowiązki stanowiska pracy:

  • Prowadzenie linii produkcyjnej z wykorzystaniem powierzonych maszyn i narzędzi
  • Bieżąca kontrola produktu na wszystkich etapach produkcji
  • Zarządzanie pracą grupy osób na linii produkcyjnej - koordynacja bieżącej pracy pracowników, koordynacja obsady stanowisk produkcyjnych, planowanie grafików pracy dla pracowników;
  • Realizacja planu produkcyjnego przy jednoczesnym przestrzeganiu zasad jakościowych

 Wymagania:

  • Umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Nastawienie na jakość pracy
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu
  • Umiejętność sprawnego komunikowania się z innymi współpracownikami
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w godz. 6:00 - 14:00. 14:00 - 22:00.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat,
  • Wdrożenie do pracy w czasie umożliwiającym zrozumienie wszelkich niezbędnych procesów
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Przyjazną atmosferę i organizację pracy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny min. opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe i wiele innych

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeżeli w przyszłości, chciałbyś/chciałabyś brać udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez FM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Mszczonowie, ul. Tarczyńska 111A, 96-320 Mszczonów lub wszystkie podmioty w ramach Grupy Kapitałowej FM Logistic potrzebujemy Twojej dodatkowej zgody wyrażonej poprzez wskazanie odpowiedniej klauzuli na formularzu aplikacyjnym. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 2 lat.

Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:  https://www.fmlogistic.pl/polityka-ochrony-danych/

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wiskitki,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Wiskitki
ID: 910835848