2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Warmińsko-mazurskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Ostróda
Dodane 23 kwietnia 2024

Lider/ka bufetu w barze

Wynagrodzenie

7 000 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostróda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Poszukujemy doświadczonego i kreatywnego Lidera/ki Bufetu który/a będzie odpowiedzialny/a za efektywne zarządzanie bufetem oraz zapewnienie najwyższej jakości usług gastronomicznych. Osoba na tym stanowisku będzie nadzorować zespół pracowników oraz dbać o wysoki standard obsługi klienta.

Obowiązki:

  • Nadzór nad codziennymi operacjami w bufecie, w tym zarządzanie zespołem pracowników.

  • Kontrola kosztów, zamówień i zapasów.

  • Zapewnienie czystości i porządku w miejscu pracy oraz przestrzeganie standardów sanitarnych.

  • Monitorowanie satysfakcji klientów i wprowadzanie ulepszeń w obsłudze.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży gastronomicznej.

  • Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem i motywowania pracowników.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.

  • Kreatywność i pasja do gotowania oraz dbałość o szczegóły.

  • Książeczka Sanepidowska.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie gastronomicznej.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

  • Przyjazną atmosferę pracy i dynamiczne środowisko.

  • Posiłki regeneracyjne.

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach.

  • Do 20% rabatu na dania we wszystkich lokalach grupy CDS.

Jeśli jesteś gotowy/a na wyzwanie i chcesz dołączyć do naszego zespołu jako Lider Bufetu, czekamy na Twoje CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Ostróda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ostróda
ID: 913892983