2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Lubuskie
  6. Zarządzanie produkcją - Przylep
Dodane 24 kwietnia 2024

Lider Działu Pakowania i Wysyłek

Lokalizacja

Przylep

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Przylep – Zielona Góra

Zakres obowiązków:

- zarządzanie zespołem pracowników działu pakowania i wysyłki

- nadzorowanie procesu pakowania produktów i wysyłki zgodnie z zaplanowanym harmonogramem i standardami firmy

- kontrola poprawności wypełnienia i obiegu dokumentacji związanej z pakowaniem i nadaniem przesyłek

- współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia efektywności procesu produkcyjnego i realizacji celów firmy

- efektowne planowanie grafików i czasu pracy pracowników

- szkolenie, motywowanie, dyscyplinowanie podległych pracowników

- zapewnienie terminowego wykonywania zadań przez podległych pracowników

- wsparcie zespołu w bieżącej realizacji zadań

Wymagania:

- zdolność do zarządzania zespołem i efektywnego przekazywania instrukcji

- umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office i MS Excel

- umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w trudnych sytuacjach

- dobra organizacja pracy i zdolność do efektywnego zarządzania czasem

- otwartość na zmiany i gotowość do pracy w trybie zmianowym (6-14 ; 14-22 ; 22-6)

- mile widziane komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

 - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

 - możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

- stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę (po okresie próbnym umowa na rok)

- pracę w pełnym wymiarze godzin,

- fundusz socjalny (bony na święta, dofinansowanie do wyprawki szkolnej dla dzieci)

- możliwość skorzystania z pakietu Lux-Med i MultiSport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez portal OLX.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

 Dane osobowe są przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. Po tym okresie są usuwane i nie są przetwarzane w żadnym innym celu.

Prosimy o przesyłanie CV z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „TOPPOINT POLSKA” sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Przylep - Zakładowa 23 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji."

Lokalizacja

Przylep,

Lubuskie

Lubuskie, Przylep
ID: 914175545