2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Warszawa
  7. Zarządzanie sprzedażą - Żoliborz
Levi Strauss Poland Sp z o o
Dodane 29 kwietnia 2024

Levi's ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU, Westfield Arkadia, Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Pracując w Levi's otrzymasz:

  • Atrakcyjny system wynagradzania w postaci pensji zasadniczej oraz systemu premiowego,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w młodym, dynamicznym i pełnym pasji zespole,
  • Szeroki i konkurencyjny pakiet benefitów: PPE – pracowniczy program emerytalny, szeroki pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, bony okolicznościowe (wyprawka dla młodych rodziców, prezent z okazji ślubu, prezenty na święta), odzież służbowa w postaci naszych produktów, zniżka pracownicza, dofinansowanie do urlopu, program poleceń pracowniczych, dodatkowe urlopy okolicznościowe, gratyfikacje za staż pracy, programy wellbeing).

Nasze wymagania:

  • Dzielenie z Levi’s® tych samych wartości,
  • Minimum roczne doświadczenie nie tylko w efektywnym zarządzaniu sklepem, lecz również w skutecznym rozwijaniu umiejętności członków zespołu,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,
  • Wiedza na temat prowadzenia rekrutacji, szkoleń i motywowania zespołu,
  • Wiedza na temat kontroli kosztów sklepu i zapobiegania stratom,
  • Wiedza na temat pracy ze wskaźnikami sprzedażowymi, nastawienie na realizację celów biznesowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Uśmiech, energia do działania, pozytywne nastawienie do zmian oraz nastawienie na rozwój,
  • Bycie przykładem stylu Levi’s®.

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja budżetu sklepu i kontrola kosztów,
  • Wsparcie Kierownika w prowadzeniu rekrutacji, motywowaniu oraz szeroko pojętym zarządzaniu zespołem,
  • Szkolenie zespołu i szukanie możliwości rozwojowych,
  • Profesjonalna obsługa klienta, bycie przykładem,
  • Wsparcie Kierownika w pracach administracyjnych dotyczących sprzedaży i funkcjonowania sklepu,
  • Otwartość w podejściu do realizowanych zadań,
  • Szukanie niestandardowych rozwiązań,
  • Dbanie o wizerunek firmy zgodny z wizją Levi’s®.

#originalswanted

Zainteresowan-a/y? Aplikuj!!

Levi Strauss & Co. jest pracodawcą zapewniającym równe szanse, wszyscy wykwalifikowani kandydaci otrzymują wynagrodzenie za pracę bez względu na rasę, kolor skóry, religię, płeć, pochodzenie narodowe czy status niepełnosprawności.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 746537859