2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Mazowieckie
  6. Nauczanie języków obcych - Warszawa
  7. Nauczanie języków obcych - Wawer
Monika
Dodane 13 czerwca 2024

Lektorka/Lektor języka angielskiego dla dzieci i młodzieży (Wawer)

Wynagrodzenie

85 - 115 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Early Stage jest szkołą języka angielskiego, która powstała z pasji do uczenia, potrzeby

rozwoju oraz autentycznego kontaktu z dziećmi i młodzieżą. W tym roku świętujemy nasze 30-lecie.

Cały czas dynamicznie się rozwijamy i właśnie rozpoczęliśmy rekrutację na rok szkolny 2024/25 do naszej szkoły – EARLY STAGE WAWER. Zajęcia prowadzimy przy:

-      ul. Kajki 76;

-      ul. Trakt Lubelski 157.

 Znasz dobrze język angielski i lubisz pracować z dziećmi lub młodzieżą? Dołącz do naszego zespołu!

 CZEGO OCZEKUJEMY?

-     biegłej znajomości języka angielskiego na poziomie C1;

-     profesjonalnego przygotowania do zawodu nauczyciela i/lub doświadczenie pedagogiczne w pracy z dziećmi i młodzieżą, nie są wymagane, ale są mile widziane;

-     dyplomu uczelni wyższej lub w trakcie studiów;

-     umiejętności efektywnego zarządzania czasem i materiałami dydaktycznymi;

-   chęci ciągłego doskonalenia się i podnoszenia kwalifikacji;

-     znajomości języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie B2.

JAKI BĘDZIE TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW?

-     przygotowanie i prowadzenie stacjonarnych lekcji języka angielskiego zgodnie z metodą Early Stage;

-     współtworzenie pozytywnej i motywującej atmosfery nauki;

-     monitorowanie postępów uczniów;

-     kontakt z metodykiem i rodzicami uczniów w kwestii pracy na zajęciach i postępów w nauce poszczególnych uczniów;

-     aktywny udział w życiu szkoły i realizacja misji edukacyjnej firmy.

 CO PROPONUJEMY NASZYM LEKTOROM?

-     możliwość rozpoczęcia współpracy od września 2024;

-     atrakcyjne stawki: 85-115 zł./60min. (brutto na B2B);

-     jasną ścieżkę rozwoju i awansu finansowego;

-     skuteczną metodę nauczania języka angielskiego opartą na autorskich materiałach;

-     kompleksowe wdrożenie;

-      pakiet bezpłatnych szkoleń w trakcie roku szkolnego oraz stałą opiekę metodyczną;

-      dostęp do platformy on-line, dziennika elektronicznego oraz aplikacji muzycznej, dzięki którym przygotowanie do zajęć jest jeszcze łatwiejsze;

-     elastyczność zatrudnienia tj. możliwość pogodzenia pracy w szkole publicznej z zatrudnieniem w Early Stage;

-     bloki zajęć.

 Jeśli po przeczytaniu naszego profilu poczułeś_aś, że to może być TO MIEJSCE – odezwij się do nas!

 Przeczytaj więcej o pracy w naszej szkole na stronie - Universe Early Stage

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 920434260