2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Pomorskie
  6. Nauczanie języków obcych - Gdynia
  7. Nauczanie języków obcych - Obłuże
Dodane 24 kwietnia 2024

Lektor-Nauczyciel języka angielskiego metodą Leo English

Wynagrodzenie

1 800 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Obłuże

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Oferta pracy

Lektor-Nauczyciel języka angielskiego

Metodą Leo English Angielski Wszystkich Zmysłów

Praca w szkole językowej w Gdyni.

Jeśli:

  • kochasz języki obce i czujesz, że od bycia native dzieli Cię tylko urodzenie się w Londynie,

  • Twój angielski jest minimum na poziomie B2 najlepiej potwierdzony certyfikatem,

  • ciekawi Cię praca z ludźmi, a w szczególności z dziećmi i wykorzystywanie nowych metod oraz technologii w nauczaniu języka,

  • chcesz uczyć dzieci efektywną metodą, dzięki której na zajęcia przygotowujesz się w mgnieniu oka, bo masz gotowy scenariusz lekcji i przeszkolenie,

  • masz umiejętności interpersonalne – lubisz pracę z ludźmi i dostarcza Ci ona pokłady energii,

  • potrafisz motywować swoich słuchaczy i siebie,

  • rozwój osobisty i doskonalenie siebie są dla Ciebie integralną częścią życia,

  • dbasz o swoje zdrowie i poziom energii,

  • bierzesz pełną odpowiedzialność za podjęte zadania i można na Tobie zawsze polegać,

  • konstruktywną krytykę odbierasz z wdzięcznością, bo wiesz, że to przejaw życzliwości innych osób,

…to być może jesteś osobą, której szukamy!

Jesteśmy szkołą językową dla dzieci, która rozwija się w szybkim tempie i potrzebujemy osoby, która będzie uczyła naszych kursantów języka angielskiego poprzez nowoczesną metodę Leo English Angielski Wszystkich Zmysłów (szkolenie otrzymujesz w ramach pomyślnego przejścia rekrutacji).

Kilka słów o nas

Leonardo School powstało ponieważ wierzymy, że tylko najwyższa jakość nauczania ma sens. Naszym celem jest skutecznie uczyć dzieci.

Towarzyszymy naszym kursantom od najmłodszych lat i uczymy ich nie tylko języków obcych, ale przede wszystkim:

  • wiary we własne umiejętności

  • pewności siebie

  • umiejętności ekspresji

  • odwagi do wyrażania siebie

  • budowania relacji z rówieśnikami

Realizujemy naszą misję już od 2018 roku, kiedy założyliśmy szkołę. W tym momencie mamy około 200 kursantów, a zajęcia są realizowane w grupach do 8 osób w naszej siedzibie przy ul. Płk Dąbka 247 Gdynia Obłuże. Dzieci kochają zajęcia w Leonardo School, ponieważ towarzyszy im robot-tutor Emys oraz cała masa pomocy dydaktycznych, które wspierają lektorów w procesie uczenia.

Naszą misją jest dostarczać najwyższą jakość nauczania i odbudowywać radość z uczenia się języków obcych u dzieci i młodzieży. Robimy to za pomocą nowoczesnych metod, bezpiecznej technologii i szczyptą dobrej energii!

Szkoła powstała na zasadzie franczyzy, dzięki czemu posiadamy procedury, które sprawią, że Twoja praca będzie przewidywalna, a swoją kreatywność wykorzystasz do ambitnych celów.

Co będziesz robić w pracy jako lektor-nauczyciel angielskiego dla dzieci?

Przede wszystkim będziesz bardzo intensywnie uczyć się prowadzenia zajęć metodą i od razu wykorzystasz tę wiedzę w praktyce, zdobywając doświadczenie w pracy w szkole językowej.

Będziesz pracować zespole lektorów pod opieką metodyka, dumnie wspieranych przez 1 osobę pracującą w sekretariacie. Przeszkolimy Cię z metody Leo English i naszego systemu do zarządzania pracą.

Na początku będziesz wykonywać zadania opisane poniżej, aby dobrze poznać metodę i narzędzia nauczania. Po pozytywnym zakończeniu okresu próbnego i weryfikacji umiejętności otrzymasz propozycję stałej współpracy. Na stanowisku masz również szansę objęcia pozycji głównego metodyka.

Twoje zadania na stanowisku lektora-nauczyciela Leo English:

  • Prowadzenie zajęć dla dzieci w wieku 2-10 lat,

  • bieżące monitorowanie postępów w nauce dzieci,

  • korzystanie z innowacyjnych pomocy dydaktycznych takich jak robot-tutor Emys, mówiący długopis TING, aplikacja mobilna, karty obrazkowe do nauki i wiele więcej.

  • branie udziału w spotkaniach zespołu, gdzie razem obmyślamy pomysły na rozwój szkoły,

  • współtworzenie wydarzeń w szkole takich jak lekcje pokazowe, dni otwarte, tygodnie tematyczne, półkolonie, festyny rodzinne.

  • raportowanie postępów w nauce kursantów,

  • rozmowy z dziećmi i ich rodzicami,

  • najpierw nauka naszych procedur i metody, następnie wykorzystywanie ich przy prowadzeniu kursów,

  • realizowanie kursów doszkalających w trakcie i poza godzinami pracy.

Wymagania, czyli czego oczekujemy?

  • Dobrą znajomość angielskiego z certyfikatem potwierdzającym znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2,

  • naturalnych predyspozycji i cech osobowości potrzebnych do takiej pracy (opisaliśmy je na początku ogłoszenia),

  • doświadczenie w pracy z dziećmi lub młodzieżą (oferujemy kompleksowe szkolenie oraz w razie potrzeby pomoc - trudny uczeń, mało czasu - damy sobie radę z każdą sytuacją! ),

  • zapraszamy studentów ostatnich lat studiów językowych lub osoby po studiach kierunkowych,

  • gotowość do nauki i nabywania nowych umiejętności,

  • ambicji, aby pogłębiać wiedzę i wyprzedzać konkurencję wdrażając nowe metody nauki,

  • mile widziane doświadczenie w pracy związanej z dydaktyką.

Co oferujemy?

  • stałą pomoc - trudny uczeń, mało czasu - damy sobie radę z każdą sytuacją!

  • pracę w zespole cechującym się uśmiechem, energią życiową i optymizmem wyczuwalnym na kilometr :-)

  • forma zatrudnienia na stałą współpracę: umowa zlecenie lub B2B,

  • wynagrodzenie 1000 – 3500 zł netto (ok. 1800 zł – 5000 zł brutto), wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od Twoje dostępności i doświadczenia,

  • praca na miejscu ul płk Dąbka 247 Gdynia oraz przedszkola i żłobki na terenie Gdyni.

  • praca od poniedziałku do piątku, w godz. 15:00 -19:30, w przedszkolach i żłobkach w Gdyni praca do południa.

  • nie pracujemy w weekendy z wyjątkiem: 2 razy do roku dni otwarte mogą się wydarzyć w weekend,

  • jeśli lubisz pracować w sobotnie przedpołudnia, to chętnie stworzymy również kursy pod twoje preferencje czasowe,

  • możliwe dodatkowe benefity: dofinansowanie dojazdów do pracy,

  • możliwości rozwoju – szkolenia, dostęp do firmowej biblioteki i budżet na zakup książek edukacyjnych, aby nadążać za zmianami w technologii i edukacji - sam wybierasz interesujący Cię temat!

Chcesz aplikować?

Wyślij nam swoje CV.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Obłuże
ID: 736026109