2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Małopolskie
  6. Nauczanie języków obcych - Kraków
  7. Nauczanie języków obcych - Prądnik Biały
Dodane 04 kwietnia 2024

Lektor/lektorka języka angielskiego - ZDALNIE [Tutlo]

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Lektor/lektorka języka angielskiego - elastyczna praca dla każdego!

Typ umowy: umowa zlecenie, jednoosobowa działalność gospodarcza, inkubator przedsiębiorczości

Wynagrodzenie: 5000 - 7000 zł brutto (w pełnym wymiarze godzin)

Wymiar pracy: pełny etat/część etatu/praca dodatkowa

Lokalizacja: Praca zdalna

OPIS STANOWISKA

Jeśli chcesz uczyć języka angielskiego, przekazywać swoją wiedzę innym i jesteś dostępny/a min. 30h w miesiącu, mamy dla ciebie propozycję!

  • Pracujesz skąd chcesz.

  • Zarządzasz samodzielnie swoim czasem i dostępnością.

  • Zapewniamy Ci niezbędne materiały do prowadzenia zajęć.

  • Możesz dołączyć do Ścieżki Rozwoju Lektora i rozwijać swoje umiejętności

  • Masz czas w dowolnych godzinach 7.00-23.00 od poniedziałku do niedzieli.

  • Posiadasz szybkie łącze internetowe, aby bez problemów łączyć się z uczniami.

  • Znasz język angielski na poziomie C1 albo posługujesz się nim płynnie.

  • Jesteś osobą pełną entuzjazmu w podejściu do nauki języka i z łatwością nawiązujesz kontakt.

  • Szukasz pracy, która umożliwi Ci podróżowanie i jednocześnie pracę.

OTRZYMASZ:

  • Elastyczną pracę kiedy chcesz, ile chcesz i skąd chcesz, dzięki czemu możesz realizować inne pasje czy pomysły na życie.

  • Wszelkie materiały, dzięki którym poprowadzisz zajęcia.

  • Na start krótkie szkolenie, które wprowadzi Cię w świat Tutlo.

  • Benefity, których liczba rośnie proporcjonalnie do długości współpracy.

O NAS

Jesteśmy polską firmą z ośmioletnim doświadczeniem w branży nauki języka angielskiego. Naszą misją jest edukacja bez barier, a wizja to najlepszy ekosystem edukacyjny. Jesteśmy również dumni z naszych wartości:

  • Rozwój - skorzystaj z tej szansy, żeby rosnąć razem z nami.

  • Zaangażowanie - dajesz od siebie dużo - dużo też zyskujesz.

  • Szczerość - cenimy konstruktywny feedback.

  • Pasja - ten błysk w oku dostrzegamy z daleka .

  • Innowacyjność - przełamuj schematy i działaj pod prąd .

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 751262208