2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Mazowieckie
  6. Nauczanie języków obcych - Stare Babice
Małgorzata Astrau
Dodane 26 kwietnia 2024

Lektor_ka języka angielskiego - Izabelin/Stare Babice/Zaborów/Zielonki

Wynagrodzenie

85 - 115 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Stare Babice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Zostań Lektorem_ką w Early Stage w roku szkolnym 2024/25!

Early Stage jest szkołą języka angielskiego, która powstała z pasji do uczenia, potrzeby rozwoju oraz autentycznego kontaktu z dziećmi i młodzieżą. W tym roku świętujemy nasze 30-lecie.

Tworzymy środowisko edukacyjne, w którym rozwijają się dzieci, i w którym rozwijamy się my. Nasze wartości - relacje, zaangażowanie, autentyczność i ciągły rozwój - to fundamenty, które kształtują każdy etap edukacyjnej podróży naszych uczniów i każdy etap rozwoju naszych pracowników i współpracowników.

Wierzymy, że możemy nie tylko kształtować przyszłe pokolenia pewnych siebie i komunikatywnych młodych ludzi, ale także przyczyniać się do budowania lepszego świata dla każdego dziecka.

Aktywnie włączamy się w działania społeczne i od lat z dumą wspieramy Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.

Do naszego zespołu zapraszamy kandydatów reprezentujących wszystkie tożsamości płciowe i grupy wiekowe. Tworzymy dla Was środowisko pracy nacechowane inkluzywnością, równością i otwartością.

Obecnie jesteśmy w trakcie rekrutacji na rok szkolny 2024/25 do naszych szkół w Izabelinie, Starych Babicach, Zaborowie i Zielonkach-Parceli (powiat warszawski zachodni).

CO PROPONUJEMY NASZYM LEKTOROM?

Naszym nauczycielom zapewniamy bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia. Oferujemy również 5-stopniową ścieżkę rozwoju i awansu, opartą o program rozwojowy Talent BoosterZapytaj o program w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

DODATKOWO OFERUJEMY:

  • skuteczną metodę nauczania języka angielskiego opartą na autorskich materiałach,

  • kompleksowe wdrożenie oraz rozwój kompetencji dzięki szkoleniom oferowanym w trakcie roku szkolnego oraz stałej opiece metodycznej,

  • możliwość udziału w naszych projektach filmowych i muzycznych,

  • elastyczność zatrudnienia, tj. możliwość pogodzenia pracy w szkole publicznej z zatrudnieniem w Early Stage,

  • atrakcyjne stawki: 85 - 115 zł / 60 min, 128 - 173 zł / 90min (brutto na B2B),

  • różne formy współpracy (umowa zlecenie, B2B).

KOGO SZUKAMY?

  • profesjonalne przygotowanie do zawodu nauczyciela i/lub doświadczenie pedagogiczne w pracy z dziećmi i młodzieżą, nie są wymagane, ale są mile widziane,

  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem i materiałami dydaktycznymi,

  • chęć ciągłego doskonalenia się i podnoszenia kwalifikacji,

  • biegła znajomość języka angielskiego na poziomie C1,

  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie B2.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • prowadzenie inspirujących lekcji języka angielskiego zgodnie z metodą Early Stage,

  • personalizacja procesu nauczania do indywidualnych potrzeb i umiejętności uczniów,

  • współtworzenie pozytywnej i motywującej atmosfery nauki,

  • aktywny udział w życiu szkoły i realizacja misji edukacyjnej firmy.

Jeśli po przeczytaniu naszego profilu poczułeś_aś, że to może być TO MIEJSCE – odezwij się do nas!

Szczegóły odnośnie lokalizacji:

IZABELIN - uczymy w lokalu przy ul. Poniatowskiego 1

STARE BABICE – uczymy w lokalu przy ul. Piłsudskiego 16a

ZABORÓW - uczymy w Szkole Podstawowej przy ul. Stołecznej 182

ZIELONKI-PARCELA - uczymy w lokalu przy ul. Południowej 5

Wykonywanie obowiązków na stanowisku, na które prowadzona jest rekrutacja łączy się z prowadzeniem działalności związanej z edukacją lub realizacją innych zainteresowań przez małoletnich, lub z opieką nad nimi. Do działalności w tym zakresie nie mogą zostać dopuszczone osoby, które:

1. zostały wpisane do tzw. Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym;

2. zostały prawomocnie skazane za przestępstwo określone w rozdziale XIX (przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu), rozdziale XXV (przestępstwa przeciwko wolności seksualnej i obyczajności), w art. 189a (handel ludźmi) lub art. 207 (znęcanie się) ustawy Kodeks karny lub za przestępstwa określone w ustawie z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii lub za odpowiadające tym przestępstwom czyny zabronione określone w przepisach prawa obcego.

W przypadku nawiązania współpracy, ale jeszcze przed jej rozpoczęciem (podpisaniem umowy), Kandydat jest zobligowany dostarczyć Pracodawcy następujące dokumenty:

  • informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym przestępstw wskazanych w pkt. 2

  • (jeśli dotyczy) informację z rejestrów karnych innych państw, których obywatelstwo posiada, lub w których zamieszkiwał w okresie ostatnich 20 lat.

Prosimy nie dostarczać powyższych informacji/dokumentów na wstępnym etapie rekrutacji, np. wraz z CV. Poinformujemy o potrzebie ich pozyskania na etapie składania oferty.

Pracodawca jest zobowiązany do zweryfikowania czy Kandydat figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Stare Babice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Stare Babice
ID: 755265037