2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Mazowieckie
  6. Nauczanie języków obcych - Warszawa
  7. Nauczanie języków obcych - Żoliborz
Dodane 24 kwietnia 2024

Lektor/ka angielskiego dla przedszkolaków

Wynagrodzenie

70 - 110 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W szkole językowej Academy of Language  (Warszawa, Żoliborz) otworzyliśmy rekrutację na stanowisko LEKTORA/KI JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Poszukujemy lektora/ki do nawiązania współpracy od września 2024, zapraszamy do aplikowania już teraz!

Oferujemy:

- bloki zajęć z przedszkolakami, ale od nowego roku szkolnego możliwe też  różnego rodzaju inne kursy (dla dzieci, młodzieży, dorosłych, indywidualne, grupowe – max. 4-6/8 osób, ogólne, egzaminacyjne i specjalistyczne, in-company, konwersacyjne).

- pracujemy w blokach zajęć albo możemy rozpocząć współpracę w mniejszym wymiarze i stopniowo ją rozszerzać.

- głównie zajęcia stacjonarne, ale od nowego roku szkolnego możliwość nauczania zarówno w systemie face-to-face jak i online na platformie zoom lub google meet.

- materiały do nauczania i bazę materiałów dodatkowych

- rzeczywiste wsparcie (nie jesteś sam/a! Problemy metodyczne, organizacyjne, związane z dyscypliną, z klientami i rodzicami rozwiązujemy wspólnie.)

- pełne wdrożenie i wsparcie administracyjne i metodyczne na każdym etapie współpracy

- możliwość pracy przez cały rok kalendarzowy, również w okresie wakacyjnym (niektóre rodzaje kursów)

- różne rodzaje umowy (B2B, zlecenia, inkubator przedsiębiorczości)

- przejrzysty system wynagrodzeń zależny od kwalifikacji, doświadczenia (stawki 70-110 zł brutto/h) oraz comiesięczny dodatek finansowy za czynności administracyjne

- wynagrodzenie zawsze na czas (nie martwisz się o płatności klientów, czy za późne odwołania)

- ścieżkę kariery (wszyscy nasi senior teachers, metodycy, trenerzy są rekrutowani z grona naszych lektorów. Oferujemy możliwość dodatkowych zleceń z zakresu tłumaczeń, szkoleń dla nauczycieli, zajęć dodatkowych i innych projektów)

- realny wpływ na rozwój firmy (jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i rozwiązania)

- zniżki na naukę języków obcych dla Ciebie lub członka rodziny

- szkolenia wewnętrzne (bezpłatne) oraz zewnętrzne (współfinansowane) odpowiadające Twoim potrzebom

- miłą atmosferę współpracy

- tworzymy zespół, organizujemy wspólne wyjścia i wydarzenia dla lektorów

- rekomendacje innych lektorów, którzy z nami współpracują (przed nawiązaniem z nami współpracy możesz porozmawiać z lektorami, którzy z nami współpracują)

- możliwość uczestnictwa w programie ubezpieczenia zdrowotnego Allianz i w programie Multisport

Zakres obowiązków:

- przygotowanie i przeprowadzanie rzetelnych zajęć językowych zgodnie z harmonogramem

- comiesięczne wyznaczanie i weryfikacja osiągnięcia celów wraz z kursantami

- regularne monitorowanie postępów słuchaczy (np. w formie testów)

- uzupełnianie dziennika internetowego zgodnie z harmonogramem i według standardów szkoły

- sporządzenie raportu postępów słuchaczy raz na semestr

- regularny kontakt i współpraca z metodykiem i sekretariatem w celu zapewnienia najwyższej jakości usług

Nasze oczekiwania:

- doskonała znajomość języka

- kwalifikacje i doświadczenie w nauczaniu języka (szukamy osób o różnych kompetencjach i doświadczeniu)

- odpowiedzialność

- zaangażowanie

- rzetelność

- terminowość

- chęć rozwoju

- umiejętność nawiązywania relacji z kursantami i/lub rodzicami i współpracownikami

Proces rekrutacji:

- wyślij do nas swoje cv a.heigelmannATacademyoflanguage.pl

- przeprowadzimy krótką rozmowę telefoniczną lub mailową, aby obustronnie upewnić się, że chcemy się spotkać

- umówimy się na spotkanie (na żywo lub online)

- jeśli chcesz prowadzić zajęcia grupowe, poprosimy Cię o przeprowadzenie lekcji próbnej

- podejmujemy decyzję

- zapraszamy Cię na spotkanie wdrożeniowe i aby podpisać dokumenty

- zaczynamy współpracę

www.academyoflanguage.pl

Facebook: www.facebook.com/AcademyOfLanguage

Instagram: Academy_of_Language

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi osobami.

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 912698894