2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Zachodniopomorskie
  6. Nauczanie języków obcych - Szczecin
  7. Nauczanie języków obcych - Słoneczne
Dodane 15 maja 2024

Lektor języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

Wynagrodzenie

80 - 120 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Słoneczne

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Witaj,

Nasza szkoła rośnie w siłę i każdego roku otwieramy nowe grupy w naszych szkołach w  Szczecinie i Kobylance (miejsce do wyboru) i dlatego szukamy sympatycznych osób do współpracy, czyli do prowadzenia stacjonarnych zajęć pozalekcyjnych języka angielskiego z dziećmi i młodzieżą w wieku przedszkolnym, szkoły podstawowej oraz liceum. Przygotowujemy także uczniów do Egzaminów Cambridge.

Jeśli poniższe zdania pasują do Ciebie:

-lubisz pracę z dziećmi i/lub młodzieżą;

- dobrze znasz język angielski;

- jesteś osobą pozytywną i nastawioną na rozwój;

- traktujesz to co robisz odpowiedzialnie i dotrzymujesz zobowiązań;

- masz przygotowanie pedagogiczne lub doświadczenie w pracy z dziećmi.

To oznacza, że zdecydowanie chcemy Cię poznać!

Dlaczego warto z nami pracować?

W pracy kierujemy się czterema wartościami, którymi są szacunek, współpraca, rozwój i odpowiedzialność. Stawiamy na przemyślany rozwój całego zespołu oraz naszych kursantów. Dbamy o życzliwe relacje i współpracę pomiędzy pracownikami, dzięki czemu zapewniamy satysfakcjonujące środowisko pracy.

Dlaczego jeszcze warto do nas dołączyć?

-jesteśmy sympatyczną grupą osób, nastawionych na wsparcie i współpracę;

- cechuje nas szczera i otwarta komunikacja;

- na start otrzymujesz dostęp do ogromnej bazy materiałów- przygotowanie świetnych zajęć to u nas nie problem;

- wdrożymy Cię do pracy naszymi metodami;

- będziesz prowadził/a zajęcia w nowoczesnych salach z tablicami interaktywnymi;

- masz wsparcie naszych Metodyka przez cały rok szkolny;

- cenimy Twój czas wolny i dlatego weźmiemy pod uwagę Twoje zdanie układając grafik zajęć;

- Twoje pytania nie pozostaną bez odpowiedzi- chętnie wyjaśnimy każdą wątpliwość;

- proponujemy pracę w blokach godzinowych;

- otrzymujesz atrakcyjną i uczciwą stawkę, a wypłaty są zawsze w terminie.

Co jeszcze możemy Ci zaproponować w naszej szkole?

-mamy jasne wytyczne co do tego jak zajęcia mają wyglądać;

- praca/współpraca jest dobrze zorganizowana i Lektorzy mają wpływ na to jak wygląda;

-  postaramy się, abyś wzbogacił/a swój warsztat pracy i zdobył/a nowe umiejętności;

- dla osób nastawionych na rozwój jest to dobre miejsce- z jednej strony są jasne wytyczne, a z drugiej — jest miejsce na kreatywność;

W anonimowych ankietach nasi Lektorzy podkreślili, że:

- panuje u nas fajna atmosfera, dobre relacje i życzliwość;

- dostępne są różnorodne materiały interaktywne i papierowe;

- pracujemy z ambitnymi i sympatycznymi uczniami;

- lubią przygotowywać ciekawe zajęcia;

- cenią współpracę z szefową i lektorami;

- otrzymują duże wsparcie metodyczne;

- cenią szczerość i konstruktywny feedback;

- doceniają dotrzymywanie słowa i terminów;

Pewnie czytasz teraz to ogłoszenie i myślisz sobie, że Tobi to idealne miejsce pracy dla Ciebie i zapewne chcesz już wysłać swoje CV. Zanim jednak to zrobisz, przeczytaj o swoich obowiązkach oraz naszych wymaganiach.

Twój zakres obowiązków to:

-prowadzenie zajęć według naszych autorskich metod

-udział w szkoleniach wdrożeniowych (finansowanych przez nas).

Jakie mamy wymagania?:

- dobra znajomość języka angielskiego;

- przygotowanie pedagogiczne (studia ukończone lub w trakcie / doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi);

- stabilność zawodowa (gwarancja dyspozycyjności na cały rok szkolny);

- dobry kontakt z dziećmi;

- ukierunkowanie na rozwój osobisty;

- mile widziana pogoda ducha.

Wyślij do nas swoje CV. Osobiście skontaktuję się z Tobą i umówimy się na pierwsze spotkanie (online).

Do zobaczenia,

Marta Trzcińska

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Słoneczne
ID: 918502658