2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Mazowieckie
  6. Nauczanie języków obcych - Jabłonna
Dodane 25 kwietnia 2024

Lektor języka angielskiego w kreatywnej szkole językowej REGIPIO

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jabłonna

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Czy jesteś pasjonatem nauczania, który potrafi przekazać swoją miłość do języka angielskiego w sposób kreatywny i angażujący? Szkoła językowa REGIPIO poszukuje wykwalifikowanych lektorów języka angielskiego, gotowych dołączyć do naszego zespołu i przyczynić się do rewolucji w nauczaniu języków w roku szkolnym 2024/2025.

Co oferujemy?

  • Pracę w oparciu o innowacyjną metodę REGIPIO, która wykorzystuje gry językowe do nauki przez zabawę.

  • Możliwość pracy w zespole kreatywnych i zaangażowanych profesjonalistów.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

  • Elastyczność godzin pracy – możliwość dostosowania grafiku do indywidualnych potrzeb.

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Obowiązki:

  • Prowadzenie zajęć języka angielskiego z wykorzystaniem metod i materiałów REGIPIO.

  • Angażowanie i motywowanie uczniów do aktywnego uczestnictwa w procesie nauczania.

  • Tworzenie pozytywnej i inspirującej atmosfery na zajęciach.

  • Monitorowanie postępów uczniów i dostosowywanie metod nauczania do ich indywidualnych potrzeb.

  • Współpraca z zespołem w celu ciągłego doskonalenia procesu nauczania.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (filologia angielska, lingwistyka stosowana lub pokrewne).

  • Doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania.

  • Znajomość metod nauczania aktywizujących, w tym gier edukacyjnych.

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy z grupą.

  • Kreatywność, otwartość na nowe metody nauczania oraz entuzjazm dla idei uczenia przez zabawę.

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu, który zmienia oblicze edukacji językowej i wierzy, że nauka języka może być prawdziwą przyjemnością, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym. W tytule wiadomości prosimy wpisać „Aplikacja na stanowisko Lektora języka angielskiego”.

Lokalizacja

Jabłonna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jabłonna
ID: 900490788