2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Małopolskie
  6. Nauczanie języków obcych - Łapanów
Dodane 15 kwietnia 2024

Lektor języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego

Wynagrodzenie

60 - 120 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łapanów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa zlecenie

Zatrudnimy lektorów języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć grupowych z j. angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych

  • prowadzenie zajęć indywidualnych dla dzieci i dorosłych

  • wypełnianie dzienników oraz platformy internetowej

  • prowadzenie dokumentacji pracy

Nasze wymagania

  • doskonała znajomości języka obcego potwierdzona wykształceniem kierunkowym lub międzynarodowym certyfikatem

  • mile widziane doświadczenie w nauczaniu

  • kreatywność, otwartość i optymistyczne usposobienie

  • rzetelność odpowiedzialność i dbałość o jakość swojej pracy

  • mile widziana znajomość innych języków obcych

To oferujemy

  • grafik dopasowany do preferencji i dyspozycyjności godzinowej lektora

  • długofalową współpracę

  • przejrzysty zakres obowiązków lektorskich

  • terminowo wypłacane atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość pracy poza sezonem (kursy wakacyjne, kursy podczas ferii zimowych, półkolonie)

  • wsparcie metodyczne oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • możliwość rozwoju

  • zestawy lektorskie do prowadzenia zajęć

  • dostęp do ogromnej bazy materiałów i pomocy dydaktycznych

  • atrakcyjne scenariusze zajęć

Say Yes! To dynamicznie rozwijająca się szkoła językowa. Prowadzimy kreatywne kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zarówno grupowe jak i indywidualne.

Szkoła jest akredytowanym centrum metody Teddy Eddie. Istnieje możliwość dołączenia do grona lektorów Teddy Eddie. Możesz prowadzić zajęcia metodą sprawdzoną już w kilkuset szkołach w całej Polsce, Czechach i na Słowacji przez tysiące kursantów. Znasz inne języki? To świetna wiadomość! Szkoła jest otwarta na otworzenie kursu z dowolnego dodatkowego języka obcego.

Lokalizacja

Łapanów,

Małopolskie

Małopolskie, Łapanów
ID: 910552080