2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Dolnośląskie
  6. Nauczanie języków obcych - Wrocław
  7. Nauczanie języków obcych - Krzyki
Dodane 04 maja 2024

Lektor języka angielskiego dla dzieci

Wynagrodzenie

60 - 90 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

Drodzy Lektorzy!

Praca od września czeka!

W Charatonik Academy poszukujemy jeszcze jednego super-lektora dla grup dziecięcych w naszych lokalizacjach w godzinach porannych, przedpołudniowych i wieczornych.

Będzie nam się wspaniale pracowało, jeśli:

- jesteś osobą słowną i dotrzymujesz terminów,

-chcesz uczyć się nowych rzeczy,

-doskonale znasz angielski i nie przeraża Cię nauczanie na poziomie C1,

-rozumiesz, szanujesz i LUBISZ dzieci,

-szukasz miejsca, gdzie możesz rozwijać swój warsztat lektorski,

-lubisz inspirować i motywować do nauki,

-masz doświadczenie w pracy lub prowadzisz korepetycje,

-już uczysz i widzisz swoją przyszłość w nauczaniu,

-mieć stały kontakt z innymi lektorami oraz metodykiem oraz stabilne zatrudnienie na lata - to miejsce jest dla Ciebie.

Zadania dla Ciebie to:

-przygotowanie i prowadzenie zajęć z dziećmi i/lub młodzieżą w formie stacjonarnej,

-bieżące uzupełnianie dziennika,

-stały kontakt z metodykiem,

-przygotowanie raportów opisowych 2 razy w roku,

-budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z rodzicami naszych kursantów,

Otrzymasz od nas:

-nowoczesne materiały i pakiety lektorskie,

-możliwość przygotowania zajęć w wydzielonym pokoju lektorskim pełnym materiałów i fachowej literatury,

-jasna ścieżka kariery oraz możliwość rozwoju, zdobywania nowych kwalifikacji: metodyka, opiekuna lektora, senior lektora, autora

-inspirujące spotkania lektorskie i pełne wsparcie metodyka, który pomoże Ci rozwijać swoje pomysły i rozwieje wszelkie wątpliwości,

-miejsce w zespole, dla którego nadrzędnymi wartościami są: współpraca, odpowiedzialność i relacje,

-możliwość pracy w ferie i wakacje.

Aplikuj! Teraz jest najlepszy czas na podjęcie decyzji o tym co chcesz dalej robić.

Przyjdź, zobacz jak uczymy - być może to nasza szkoła jest idealnym miejscem dla Ciebie.

*stawka wynagrodzenia zależna jest od doświadczenia oraz kompetencji językowych, jak również zaangażowania w życie szkoły oraz jej rozwój.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 856643249