2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Łódzkie
  6. Nauczanie języków obcych - Pabianice
Dodane 09 kwietnia 2024

Lektor języka angielskiego

Wynagrodzenie

86 - 106 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Pabianice

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PLANET ENGLISH stale się rozrasta i już niedługo będziemy otwierać nowe grupy w naszych siedzibach w Pabianicach, a zatem szukamy sympatycznych osób do współpracy, czyli do prowadzenia stacjonarnych zajęć języka angielskiego z dziećmi i młodzieżą w wieku szkolnym oraz przedszkolnym.

Jeśli:

lubisz pracę z dziećmi i/lub młodzieżą;

dobrze znasz język angielski;

cenisz sobie optymizm i rozwój;

można na Tobie polegać i bierzesz odpowiedzialność za swoją pracę

masz przygotowanie pedagogiczne lub doświadczenie w pracy z dziećmi.

To bardzo chcielibyśmy Cię poznać!

Obecnie poszukujemy:

1.lektora do prowadzanie grup przedszkolnych

2.lektora do prowadzenia grup szkolnych na poziomie A2-B1+

Jak to u nas wygląda?

W pracy liczy się dla nas: dobre samopoczucie, szacunek, rozwój i kompetencje. Ponieważ oferujemy nowoczesną edukację dbamy o stały i przemyślany rozwój naszych kursantów i pracowników . W naszym zespole stawiamy na wsparcie i ciepłe relacje, ponieważ wierzymy, że w takiej atmosferze najlepiej rozwija się skrzydła swoje i dzieci.

Dlaczego warto stać się częścią naszego zespołu?

jesteśmy profesjonalistami i chętnie dzielimy się swoją wiedzą;

wspieramy, szkolimy i dbamy o Twój rozwój ;

stawiamy na szczerą i otwartą komunikację;

wdrożymy Cię do pracy naszymi metodami;

zapewniamy opiekę naszych metodyków przez cały rok szkolny;

dajemy możliwość szybkiego awansu, nawet po 2 miesiącach pracy z nami;

cenimy Twój czas wolny i dlatego weźmiemy pod uwagę Twoje zdanie układając grafik zajęć;

proponujemy pracę w blokach godzinowych;

otrzymujesz atrakcyjną stawkę, a wypłaty są zawsze w terminie.

Za co cenią nas nasi pracownicy?

za skuteczne metody, które dają satysfakcję z szybkich postępów dzieci;

za możliwości rozwoju nie tylko w obszarze nauczania;

za dostęp do najnowszej wiedzy z pokrewnych metodyce dziedzin, takich jak

psychologia, neurodydaktyka

za atmosferę panującą w pracy

za możliwość rozwijania swoich talentów

Jeśli czytasz teraz ten post i myślisz sobie, że Planet English to idealne miejsce pracy dla Ciebie i chcesz już wysłać swoje CV przeczytaj jeszcze o swoich obowiązkach oraz naszych wymaganiach.

Twój zakres obowiązków to:

prowadzenie zajęć według licencjonowanych metod (m.in. Teddy Eddie);

udział w szkoleniach wdrożeniowych (finansowanych przez nas).

Jakie mamy wymagania?

dobra znajomość języka angielskiego;

przygotowanie pedagogiczne (studia ukończone lub w trakcie / doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi);

stabilność zawodowa (gwarancja dyspozycyjności na cały rok szkolny);

dobry kontakt z dziećmi;

ukierunkowanie na rozwój osobisty;

Wyślij do nas swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie. Skontaktuje się z Tobą pani Judyta i umówi na pierwsze spotkanie (online).

Na CV czekamy do 01.06.2024 r. Nie zapomnij umieścić w CV stosownej klauzuli zw. z udziałem w rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Planet English Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko

Do zobaczenia,

Ewa Latkowska.

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 826885723