2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Dolnośląskie
  6. Nauczanie języków obcych - Kłodzko
Dodane 20 maja 2024

Lektor języka angielskiego

Wynagrodzenie

35 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kłodzko

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy Lektora Języka Angielskiego! Chcesz dołączyć do energicznego zespołu i dzielić się swoją pasją do języka? Poszukujemy doświadczonego lektora, który będzie prowadził zajęcia dla dzieci i młodzieży.

### Opis stanowiska: - Prowadzenie zajęć grupowych i indywidualnych w języku angielskim dla dzieci i młodzieży na różnych poziomach zaawansowania. - Tworzenie angażujących i interaktywnych materiałów edukacyjnych. - Używanie różnorodnych metod nauczania, aby dostosować się do potrzeb i stylów uczenia się uczniów. - Regularne ocenianie postępów uczniów i informowanie rodziców o ich rozwoju. - Współpraca z zespołem w celu zapewnienia wysokiej jakości usług edukacyjnych.

### Wymagania: - Doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego. - Certyfikat językowy (np. TEFL, CELTA), status studenta lub ukończone studia filologiczne . - Zdolność do tworzenia i prowadzenia ciekawych i angażujących zajęć. - Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne. - Pasja do nauczania i do języka angielskiego. - Elastyczność i chęć dostosowania się do potrzeb uczniów.

### Oferujemy: - Wynagrodzenie od 35 do 50 zł godzinowo. - Pracę dodatkową. - Umowę zlecenie. - Elastyczny czas pracy. - Możliwość rozwoju zawodowego. - Pracę w przyjaznym i wspierającym środowisku. Jeśli jesteś kreatywnym i doświadczonym lektorem języka angielskiego, który lubi pracować z dziećmi i młodzieżą, zachęcamy Cię do aplikowania! Aby aplikować, wyślij swoje CV przez formularz kontaktowy znajdujący się pod tym ogłoszeniem. Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam rozwijać pasję do języka angielskiego u młodych ludzi!

Lokalizacja

Kłodzko,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kłodzko
ID: 919742867