2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Mazowieckie
  6. Nauczanie języków obcych - Warszawa
  7. Nauczanie języków obcych - Mokotów
Marlena
Dodane 22 kwietnia 2024

Lektor jęz. angielskiego W-wa Dolny Mokotów

Wynagrodzenie

85 - 115 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Opis

Zostań Lektorem/Lektorką w Early Stage!

Early Stage jest szkołą języka angielskiego, która powstała z pasji do uczenia, potrzeby rozwoju oraz autentycznego kontaktu z dziećmi i młodzieżą. W tym roku świętujemy nasze 30-lecie.

Tworzymy środowisko edukacyjne, w którym rozwijają się dzieci, i w którym rozwijamy się my. Nasze wartości - relacje, zaangażowanie, autentyczność i ciągły rozwój - to fundamenty, które kształtują każdy etap edukacyjnej podróży naszych uczniów i każdy etap rozwoju naszych pracowników i współpracowników.

Wierzymy, że możemy nie tylko kształtować przyszłe pokolenia pewnych siebie i komunikatywnych młodych ludzi, ale także przyczyniać się do budowania lepszego świata dla każdego dziecka.

Aktywnie włączamy się w działania społeczne i od lat z dumą wspieramy Fundację "Dajemy Dzieciom Siłę".

Do naszego zespołu zapraszamy kandydatów reprezentujących wszystkie tożsamości płciowe i grupy wiekowe. Tworzymy dla Was środowisko pracy nacechowane inkluzywnością, równością i otwartością.

NASZE LOKALIZACJE

-ul. Gościniec 53

-ul. Gwintowa 3

-ul. Zwierzyniecka 10

-ul. Teresińska 9

-ul. Piaseczyńska 114/116

CO PROPONUJEMY NASZYM LEKTOROM?

Naszym nauczycielom zapewniamy bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia. Oferujemy również 5-stopniową ścieżkę rozwoju i awansu, opartą o program rozwojowy "Talent Booster". Zapytaj o program w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

DODATKOWO OFERUJEMY:

-skuteczną metodę nauczania języka angielskiego opartą na autorskich materiałach,

-kompleksowe wdrożenie oraz rozwój kompetencji dzięki szkoleniom oferowanym w trakcie roku szkolnego oraz stałej opiece metodycznej,

-możliwość udziału w naszych projektach filmowych i muzycznych,

-elastyczność zatrudnienia tj. możliwość pogodzenia pracy w szkole publicznej z zatrudnieniem w Early Stage,

-atrakcyjne stawki: 85 - 115 zł / 60 min, 128 - 173 zł / 90min (brutto na B2B),

-różne formy współpracy: umowa zlecenie, B2B

KOGO SZUKAMY?

-profesjonalne przygotowanie do zawodu nauczyciela i/lub doświadczenie pedagogiczne w pracy z dziećmi i młodzieżą, nie są wymagane, ale są mile widziane,

-umiejętność efektywnego zarządzania czasem i materiałami dydaktycznymi,

-chęć ciągłego doskonalenia się i podnoszenia kwalifikacji,

-biegła znajomość języka angielskiego na poziomie C1,

-znajomość języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie B2.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

-prowadzenie inspirujących lekcji języka angielskiego zgodnie z metodą Early Stage,

-personalizacja procesu nauczania do indywidualnych potrzeb i umiejętności uczniów,

-współtworzenie pozytywnej i motywującej atmosfery nauki,

-aktywny udział w życiu szkoły i realizacja misji edukacyjnej firmy.

Jeśli po przeczytaniu naszego profilu poczułeś/aś, że to może być TO MIEJSCE – odezwij się do nas! Jesteśmy w trakcie rekrutacji na rok szkolny 2024/2025.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 748299018