2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Praga-Południe
Dodane 17 kwietnia 2024

Lekka spokojna praca

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Opis

Obowiązki:

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.

  • Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy.

  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.

  • Wykładanie towaru i dbanie o właściwą ekspozycję produktów.

  • Kontrola terminów przydatności produktów do spożycia.

  • Obsługa klienta i pomoc w wyborze produktów.

  • Przestrzeganie standardów jakości i czystości w sklepie.

Wymagania:

  • Książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia.

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.

  • Punktualność i rzetelność.

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera.

  • Kultura osobista i wysoka kultura obsługi klienta.

  • Niekaralność i uczciwość.

Praca na popołudnia w godz.16-23 + weekendy 3/4 razy w tygodniu.

Lekka praca bez dźwigania

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 912436818