2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Żuromin
Dodane 12 czerwca 2024

Lekarz weterynarii - obsługa stad brojlera kurzego

Wynagrodzenie

10 000 - 10 001 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żuromin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

CEDROB S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

LEKARZ WETERYNARII - obsługa stad brojlera kurzego

Miejsce pracy: Gabinet Weterynaryjny Drobiu w Bieżuń, ul. Zacisze 3;

obsługa ferm brojlera kurzego położonych głównie na terenie województwa mazowieckiego, głównie w powiatach żuromińskim, mławskim, ciechanowskim i płońskim.

Zakres obowiązków:

1.      Nadzór nad procesem przygotowania ferm do wstawień piskląt oraz nadzór i kontrola przebiegu chowu.

2.      Ustalenie schematu szczepień i prowadzenie szczepień profilaktycznych.

3.      Nadzór weterynaryjny nad stadami brojlera kurzego, a w szczególności:

·         badanie stanu zdrowia,

·         stosowanie weterynaryjnych preparatów leczniczych,

·         wydawanie zaleceń weterynaryjnych oraz konsultowanie zaleceń zootechnicznych i bioasekuracyjnych oraz kontrola ich przestrzegania,

·         prowadzenie dokumentacji leczenia drobiu,

·         wykonywanie badań anatomopatologicznych związanych z potrzebą kontrolowania stanu zdrowia zwierząt

4.      Kontrola ewentualnych upadków drobiu na fermach oraz niezwłoczne raportowanie do przełożonych o występujących problemach zdrowotnych stada,

5.      Nadzór nad Technikami weterynarii,

6.      Raportowanie do bezpośredniego przełożonego na temat prowadzonej aktywności na fermach oraz stopnia przestrzegania obowiązujących standardów w zakresie realizowanych praktyk produkcyjnych i higienicznych,

7.      Systematyczne wizyty na fermach drobiu.

Wymagania konieczne:

·         Wykształcenie wyższe weterynaryjne

·         Prawo do Wykonywania Zawodu

·         Biegła znajomość języka angielskiego,

·         Prawo jazdy kategorii B,

·         Badania w kierunku nosicielstwa Salmonella i Shigella,

·         Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole,

·         Otwartość, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista,

·         Dyspozycyjność, samodzielność i chęć dalszego rozwoju zawodowego,

·         Łatwość w zakresie nawiązywania i budowania relacji interpersonalnych.

·      Gotowość do pracy w terenie.

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·         możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

·         atrakcyjne warunki zatrudnienia

·         narzędzia i środki konieczne do wykonywania obowiązków

·         szkolenia i kursy.

Oferty prosimy kierować na adres:

CEDROB Rekrutacja

06-400 Ciechanów, Ujazdówek 2a

telefon: 881 052 007 lub 79*******62 lub 023 675 04 79

email: rekrutacja(malpa)cedrob.com.pl

lub za pośrednictwem formularza aplikacyjnego na OLX

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żuromin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żuromin
ID: 920135889