2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Lubuskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Sulechów
Dodane 05 kwietnia 2024

Lekarz specjalista Chirurgii ogólnej

Lokalizacja

Sulechów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sulechowie poszukuje doświadczonego lekarza specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej, który dołączy do naszego zespołu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe medyczne i tytuł lekarza specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej.

  • uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza w Polsce.

  • doświadczenie zawodowe w zakresie chirurgii ogólnej.

  • umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.

  • zaangażowanie w doskonalenie własnych umiejętności zawodowych.

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym również w dyżurach.

Opis stanowiska:

  • praca na Oddziale Chirurgii Ogólnej i/lub dyżury.

  • prowadzenie dokumentacji medycznej.

  • współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie.

  • elastyczną formę zatrudnienia ( umowa o pracę lub kontrakt).

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie doświadczonego zespołu.

  • atrakcyjne warunki finansowe.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Dokumenty aplikacyjne (CV, List motywacyjny) można dostarczyć osobiście w Dziale Kadr lub w Sekretariacie SP ZOZ w Sulechowie.

Termin składania dokumentów upływa z dniem 05.05.2024 r.

Lokalizacja

Sulechów,

Lubuskie

Lubuskie, Sulechów
ID: 909619017