2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Dolnośląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Żerniki Wrocławskie
Dodane 17 kwietnia 2024

Lekarz - Radiolog

Lokalizacja

Żerniki Wrocławskie

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Lekarz Radiolog

Miejsce pracy:

IMC Centrum Zdrowia, ul. Strzelińska 41, Żerniki Wrocławskie

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie badań USG jamy brzusznej, miednicy mniejszej, tarczycy, piersi i prostaty

  • Interpretacja wyników badań i stawianie trafnych diagnoz

  • Współpraca z lekarzami innych specjalizacji

  • Prowadzenie konsultacji lekarskich

  • Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług

Wymagania:

  • Ukończony Wydział Lekarski i specjalizacja z radiologii lub w trakcie specjalizacji

  • Uprawnienia do wykonywania badań radiologicznych

  • Doświadczenie zawodowe w radiologii będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra komunikacja interpersonalna

  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej placówce medycznej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Nowoczesny sprzęt medyczny

  • Przyjazną atmosferę pracy

O nas:

IMC Centrum Zdrowia to unikalne miejsce na mapie Polski, łączące w sobie holistyczne podejście do zdrowia z nowoczesną medycyną. Powstało blisko 10 lat temu z inicjatywy dr Preeti Agrawal, eksperta w dziedzinie medycyny integracyjnej. Od początku działalności Centrum wsparło ponad 30 000 osób z kraju i za granicy.

Oferujemy naszym pacjentom szeroki zakres usług medycznych, w tym:

  • Konsultacje lekarskie

  • Badania diagnostyczne

  • Zabiegi ambulatoryjne

  • Programy profilaktyczne

  • Edukację zdrowotną

W IMC Centrum Zdrowia stawiamy na holistyczne podejście do zdrowia. Oznacza to, że dbamy nie tylko o ciało, ale także o umysł i ducha. Naszym pacjentom oferujemy nie tylko usługi medyczne, ale także szeroki wachlarz usług z zakresu wellness, w tym:

  • Masaże

  • Sauny

  • Zajęcia jogi

  • Medytacje

  • Poradnictwo żywieniowe

W IMC Centrum Zdrowia każdy znajdzie coś dla siebie. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych pacjentów, dlatego oferujemy im nowoczesne i komfortowe warunki pobytu.

Zapraszamy dołączenia do naszego zespołu!

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą:

W tytule maila wpisz: "Radiolog - Żerniki Wrocławskie"

Czekamy na Ciebie!

Lokalizacja

Żerniki Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Żerniki Wrocławskie
ID: 912429895