2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Kujawsko-pomorskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Świecie
Dodane 22 kwietnia 2024

Lekarz- Medycyna Rodzinna- pełen etat w nowoczesnej placówce POZ!

Wynagrodzenie

200 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Świecie

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Optima Care sp. z o.o. specjalizująca się w obsłudze podmiotów segmentu ochrony zdrowia, należąca do lidera usług outsourcingowych dla biznesu.

Lekarz Medycyny Rodzinnej (w POZ)

Miejsce pracy: Świecie

Zakres zadań:

  • udzielanie świadczeń zdrowotnych w POZ

  • zapewnienie wysokiej jakości opieki medycznej w placówce

  • zapewnienie zgodności pracy ze wszystkimi standardami medycznymi i etycznymi

  • współpraca z zespołem pozostałych specjalistów świadczących pracę w placówce

Wymagania:

  • lekarz posiadający tytuł specjalisty w dziedzinie medycyny rodzinnej/ odbywający szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie medycyny rodzinnej/lekarz posiadający specjalizację I lub II stopnia w dziedzinie medycyny ogólnej/ lekarz posiadający specjalizację I lub II stopnia lub tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych (przyjmujący deklaracje wyboru świadczeniobiorców dorosłych)

  • gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze

Oferujemy:

  • współpracę na podstawie kontraktu B2B

  • wynagrodzenie godzinowe w wysokości 200 zł netto + VAT (kontrakt B2B)

  • pracę w nowoczesnej placówce medycznej w miejscowości Świecie ul. Wyszyńskiego 15 (dogodny dojazd m.in. z Bydgoszczy – 30 minut drogą S5)

  • dostęp do niezbędnego sprzętu medycznego

  • pełną opiekę recepcyjną pacjenta

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy

  • wsparcie i możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń z innymi specjalistami w placówce

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Świecie,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Świecie
ID: 897036811