2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Śrem
Dodane 10 kwietnia 2024

Lekarz dentysta / Śrem.

Lokalizacja

Śrem

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Poszukujemy Lekarza Dentysty do gabinetu stomatologicznego.

Praca z dziećmi i młodzieżą.

Zakres obowiązków: nadzór nad pracą higienistki stomatologicznej zajmującej się profilaktyką stomatologiczną + leczenie zachowawcze w niewielkim zakresie.

Możliwość pracy w poszczególne dni tygodnia.

Zapraszamy również lekarzy dentystów emerytów oraz lekarzy po odbytym stażu.

Praca bez konieczności wykonywania zabiegów.

Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczny czas pracy.

Zainteresowanych ofertą bardzo proszę o przesłanie aplikacji.

Lokalizacja

Śrem,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Śrem
ID: 891633025