2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 09 kwietnia 2024

Legia Fight Club szuka do pracy recepcjonistki

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klub sztuk walki "Legia Fight Club" szuka pracownika na stanowisko recepcjonistki.

Obowiązki pracownika:

  • obsługa klienta (odbijanie kart klubowych, wydawanie kart na zajęcia, sprzedaż produktów z barku)

  • oprowadzanie po obiekcie nowych klientów, przedstawianie oferty klubu

  • dbałość o stanowisko pracy

  • przyjmowanie zamówień oraz uzupełnianie brakujących towarów na wystawkach

  • zarządzanie oraz odbieranie poczty klubowej

  • wykonywanie drobnych prac administracyjno-biurowych

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • komunikatywny język angielski

  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • umiejętność pracy w zespole

  • kultura osobista

  • mile widziany status studenta

Oferujemy:

  • umowę zlecenie, z możliwością późniejszej zmiany warunków

  • możliwość bezpłatnego korzystania z zajęć klubowych oraz siłowni

  • pracę w świetnej atmosferze

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach, 14:30 - 22:00

  • 4 000 zł netto / na rękę

  • możliwość pracy w soboty w godzinach 9:30 - 15:00, dodatkowo płatne

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać poprzez formularz olx.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny 78*******31.

Czekamy na Ciebie! :)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 902299140