2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Giżycko
Dodane 10 kwietnia 2024

Laminator / Laminiarz

Lokalizacja

Giżycko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Virtue Yachts to projekt stworzony przez pasjonatów żeglowania, którzy są również inżynierami z wieloletnim doświadczeniem w produkcji jachtów.

 Nasze jachty budujemy w hali o stałej, kontrolowanej temperaturze i wentylacji, gdzie w wykonywana jest infuzja podciśnieniowa i montaż elementów. W wydzielonych pomieszczeniach wykonujemy natrysk żelkotu i cięcie laminatów. Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych i pełnych pasji osób na stanowisko:

Laminator/-ka urządzeń jachtowych

Lokalizacja: ul. Obwodowa 4, Gajewo 11-500 Giżycko

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Grafik pracy: 6.00-14.00 lub 7.00-15.00 (1 zmiana)

Zakres obowiązków:

  • laminowanie elementów łodzi metodą infuzyjną oraz ręczną

  • wykonywania prac konserwacyjno-remontowych form

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży szkutniczej

  • znajomość procesów technologicznych

  • znajomość rysunku technicznego

  • obsługa elektronarzędzi

  • wysoka kultura pracy

  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat

  • pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach

  • miłą atmosferę w pracy

  • częściowy zwrot kosztów dojazdu dla pracowników mieszkających powyżej 10 km od stoczni

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV pocztą elektroniczną bądź osobiście na adres: Virtue Yachts ul. Obwodowa 4, Gajewo 11-500 Giżycko. Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Giżycko,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Giżycko
ID: 850721821