2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Wieluń
WIELTON
Dodane 16 kwietnia 2024

Lakiernik - Wielton S.A.

Lokalizacja

Wieluń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Wielton S.A. z siedzibą w Wieluniu to największy polski producent naczep, przyczep i zabudów samochodowych.

W związku z szybkim rozwojem i ekspansją firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Lakiernika

Miejsce pracy: Wieluń

Opis stanowiska:

  • dobór i obsługa urządzeń i narzędzi lakierniczych

  • nakładanie powłoki lakierniczej

  • zaprawki

  • współpraca z innymi pracownikami linii produkcyjnej

  • wykonywanie poleceń przełożonego

  • nadzorowanie jakości przeprowadzanych robót

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe

  • doświadczenie oraz wiedza w dziedzinie procesów lakierniczych pojazdów samochodowych

  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków pracowniczych

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej

  • gotowość do nauki i rozwoju

Oferujemy:

  • dofinansowanie obiadów w stołówce firmowej

  • pakiety medyczne

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • wdrożenie oraz szkolenie przygotowujące pracownika do wykonywania powierzonych obowiązków

  • szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień

  • pracę w dużej, nowoczesnej firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy i inne dodatki

  • transport pracowniczy

Widzisz siebie na tym stanowisku? Wyślij CV, korzystając z przycisku "Aplikuj".

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Wielton S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wieluń,

Łódzkie

Łódzkie, Wieluń
ID: 657663388