2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Łódzkie
  6. Lakiernik, blacharz - Łódź
  7. Lakiernik, blacharz - Górna
Dodane 23 kwietnia 2024

Lakiernik - umowa o pracę i jedna zmiana

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

HYDROG Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów, mamy 30 letnie doświadczenie w projektowaniu i produkowaniu specjalistycznych maszyn do prac drogowych, komunalnych, lotniskowych i kolejowych. Budowa maszyn to nasza pasja!

Lakiernik konstrukcji stalowych - Łódź Górna

Obowiązki:

- obsługa urządzeń automatycznych i ręcznych do malowania metalu

- przygotowanie do lakierowania i drobne prace ślusarskie

- praca przy lakierowaniu części maszyn w lakierni mokrej lub na linii proszkowej

- odpowiedzialność za jakość lakierowanych detali

Oczekujemy, że:

- posiadasz chęć pracy fizycznej

- rozumiesz technologie lakierowania i dokumentację techniczną

- jesteś dokładny i potrafisz współpracować w zespole

- umiejętnie planujesz i organizujesz zasoby własnej pracy

Naszym pracownikom gwarantujemy:

- stabilne i nowoczesne warunki zatrudnienia

- długoterminową umowę o pracę

- rozwój zawodowy

- karty sportowe, pakiet Medicover, ubezpieczenie

- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej fabryce

Zainteresowanych spotkaniem zapraszamy do przesłania CV w celu umożliwienia nam kontaktu telefonicznego, jak i zapoznania się ze stroną www.hydrog.com wraz z zakładką kariera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko lakiernik przez HYDROG ZBM.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez HYDROG ZBM.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 912139194