2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Śląskie
  6. Lakiernik, blacharz - Zabrze
Dodane 14 maja 2024

Lakiernik samochodowy || Grupa Dąbrowscy

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Grupa Dąbrowscy to śląski leader motoryzacyjny w sprzedaży marek: Renault, Nissan, Dacia, Isuzu Trucks.

Stanowisko pracy: Lakiernik samochodowy

Miejsce wykonywania pracy: Zabrze, Maciejów

 Za jakie zadania będziesz odpowiedzialny?

  • Przygotowanie pojazdów do lakierowania;

  • Lakierowanie samochodów;

  • Lakierowanie części samochodowych;

  • Dobór odpowiedniej technologii oraz materiałów;

  • Weryfikacja stanu technicznego pojazdu po naprawie lakierniczej;

  • Dbałość o powierzone mienie klienta i firmy;

  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Jeśli masz:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku lakiernika samochodowego (mile widziany Dyplom Czeladnika);

  • Wykształcenie kierunkowe;

  • Prawo jazdy kat. B.;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Szybkość uczenia się;

  • Chęć podnoszenia swoich umiejętności;

to szukamy osoby takiej jak Ty!

Co zyskujesz pracując z nami?

  • Interesującą pracę z możliwością rozwoju własnych umiejętności w firmie z wieloletnią tradycją;

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowę o pracę oraz motywujący system premiowy;

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia marki;

  • Nowoczesne narzędzia pracy;

  • Stałe godziny pracy w systemie zmianowym;

  • Rabaty pracownicze na samochody;

  • Miłą i przyjazną atmosferę.

Dołącz do naszego zespołu wysyłając dokumenty aplikacyjne za pomocą przycisku aplikowania lub przynosząc dokumenty bezpośrednio do sekretariatu siedziby firmy: Dąbrowscy sp. z o.o., ul. Wolności 59.

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 918264506