2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Łódzkie
  6. Lakiernik, blacharz - Aleksandrów Łódzki
Dodane 10 czerwca 2024

Lakiernik Samochodowy

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Aleksandrów Łódzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie powierzchni elementów do lakierowania
  • lakierowanie elementów
  • przestrzeganie prawidłowej technologii napraw samochodów
  • sumienność, precyzyjność i efektywne przeprowadzanie napraw
  • dbanie o jakość i terminowość świadczonych usług

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku: lakiernik samochodowy
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • chęć rozwoju osobistego i zawodowego
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia
  • niezbędne narzędzia pracy

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "Syguła" Sp. J., 91-034 Łódź ul. Limanowskiego 156 dla potrzeb procesu rekrutacji.”

Lokalizacja

Aleksandrów Łódzki,

Łódzkie

Łódzkie, Aleksandrów Łódzki
ID: 612797006