2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Warmińsko-mazurskie
  6. Lakiernik, blacharz - Olsztyn
Dodane 29 maja 2024

Lakiernik samochodów dostawczych

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy lakiernika /pomocnika lakiernika do samochodów dostawczych.

Miejsce pracy: Stawiguda -dowozimy do pracy autem firmowym.

Zadania:

  • Wykonywanie usług z zakresu lakiernictwa.

  • Praca zgodna z instrukcjami obowiązującymi na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy.

  • Wykształcenie min. zawodowe.

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Prawo jazdy.

Oferujemy:

  • Stałą, stabilną i ciekawą pracę.

  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń.

  • Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy.

  • Różnorodność wykonywanych czynności.

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie.

  • Możliwość zdobycia i rozwijania nowych umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numer telefonu 60*****91 lub CV na e-maila.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 737533891