2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Kraków
  6. Praca za granicą - Bieńczyce
Dodane 13 czerwca 2024

Lakiernik Przemysłowy lub Lakiernik Proszkowy Niemcy od 3000 € Netto

Wynagrodzenie

15 000 - 19 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

OPIS

Maximus Personaldienstleistungen GmbH - Niemiecka agencja pracy

Paradiesstraße 1

73525 Schwäbisch Gmünd

Umsatz-ID: DE320770388

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowiska

Lakiernik Przemysłowy lub Lakiernik Proszkowy

Niemiecka umowa o prace na pełen etat na czas nieokreślony długoterminowe projekty w całych Niemczech

Opis Stanowiska :

  • Przygotowanie elementów do malowania

  • Lakierowanie elementów według zamówienia

  • Obsługa urządzeń powiązanych z procesem produkcyjnym

  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy

Stawka ( w zależności od doświadczenia ) od 14 € brutto za godzinę pracy + od 60 € diety

Oferujemy

  • Niemiecka umowę o prace na czas nieokreślony

  • Pełne Niemieckie ubezpieczenie

  • Wyposażenie ochronne ( buty, ubranie robocze itp.)

  • Dodatek za nadgodziny + 25 %

  • Brak banku godzin

  • 25 dni urlopu w pierwszym roku

  • Premie świąteczne i urlopowe

  • Indywidualny termin wyjazdu

  • Długoterminowa praca

  • Możliwość pobierania zaliczek

  • Pomoc polsko języcznego koordynatora

  • Załatwienie wszystkich formalności ( numer podatkowy, ubezpieczenie )

  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe) z dostępem do kuchni i Internetu;

Wymagania

  • Podstawowa znajomość języka Niemieckiego

  • Prawo jazdy własny samochód mile widziane

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Zapraszamy do kontaktu

Zbigniew Żmuda

+49 173*******17 lub WhatsApp

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 854887925