2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Małopolskie
  6. Lakiernik, blacharz - Kraków
  7. Lakiernik, blacharz - Nowa Huta
Dodane 09 maja 2024

Lakiernik przemysłowy

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma STALCO INDUSTRIES z siedzibą w Krakowie należąca do międzynarodowej grupy WERNER & WEBER specjalizuje się w produkcji maszyn służących do recyklingu odpadów. Nasze urządzenia sprzedajemy głównie na terenie Europy Zachodniej. Wysoka jakość wyrobów cieszy się coraz większym uznaniem, a to skutkuje większym zainteresowaniem również wśród polskich firm.

W związku z dynamicznym rozwojem, firma zatrudni od zaraz osobę na stanowisko:

LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY

Miejsce pracy: Kraków, Nowa Huta

Twoje zadania:

·        przygotowywanie powierzchni elementów do  gruntowania ,lakierowania,

·        podkładowanie I lakierowanie konstrukcji stalowych, pras, kontenerów

·        wizualna kontrola jakości wytworzonych elementów oraz pomiar grubości pokrywy lakierniczej.

Doceniamy Cię za:

·        doświadczenie i umiejętności lakierowania pompami hydrodynamicznymi (lakiery akrylowe)

Zyskujesz:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),

  • pakiet socjalny, (wczasy „pod gruszą” – 1000 zł, prywatna opieka medyczna)

  • kartę Medicover Sport

  • dodatkową premię za jakość wykonanej pracy

  • dodatkowo premiowana obecność w pracy

  • pracę w zespole doświadczonych współpracowników.

Kontakt telefoniczny pod numerem: 6-0-1-8-0-1-1-7-7

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 903883593