2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Świdnica
Dodane 11 kwietnia 2024

LAKIERNIK PROSZKOWY - Świdnica / jedna zmiana / 8:00-16:00

Wynagrodzenie

5 300 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kilka słów o nas:

W związku z budową jednej z najnowocześniejszych linii do lakierowania proszkowego w Polsce szukamy lakiernika proszkowego. Linia sygnowana logiem producenta Ecoline charakteryzuje się 4-strefową sekcją przygotowania powierzchni: odtrawianie, płukanie wodą z sieci, płukanie wodą DEMI, pasywacja. Piec suszący mający za zadanie osuszyć detale z zalegającej wody w celu przygotowania do kolejnego procesu jakim jest aplikacja proszku. Lakiernia wyposażona jest w dwie kabiny do lakierowania: pierwsza manualna służąca do krótkich serii, druga w pełni automatyczna potrafiąca dobrać ustawienie aplikatorów do kształtu detalu. Obydwie kabiny zaopatrywane są w aplikatory marki GEMA. Gotowe elementy trafiają do pieca polimeryzującego o długości 23mb.

SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA O PRACĘ:

Miejsce pracy: Świdnica

Branża – elementy montażowe i akcesoria do ogrodzeń

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie powierzchni do lakierowania

  • Praca przy linii lakierniczej

  • Lakierowanie proszkowe

  • Zawieszanie i zdejmowanie elementów na linii lakierniczej

  • Kontrola jakości lakierowanych produktów

  • Pakowanie gotowych elementów

  • Dbanie o narzędzia i porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako lakiernik proszkowy

  • Dyspozycyjność, dokładność, sumienność i zaangażowanie

  • Zdolności manualne

  • Samodzielność w organizacji pracy

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Pracę w godzinach 8:00-16:00 w Świdnicy

• Dobrowolne nadgodziny oraz weekendy ekstra płatne!

• Stabilność

• Dobre warunki wykonywanych zadań

Prosimy o kontakt i wysłanie CV WYŁĄCZNIE poprzez formularz OLX.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami.

Prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wyrażam zgodę na przechowywanie CV na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 911076953