2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Andrychów
Dodane 17 kwietnia 2024

Lakiernik proszkowy

Lokalizacja

Andrychów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Ogłoszenie o pracę

Firma Omplir poszukuje doświadczonego lakiernika proszkowego, który dołączy do naszego zespołu w zakładzie produkcyjnym w Andrychów.

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac lakierniczych metodą proszkową zgodnie z instrukcjami technicznymi

  • Przygotowywanie powierzchni do malowania, w tym czyszczenie, szlifowanie i naprawa powierzchni

  • Dobieranie odpowiednich materiałów i kolorów zgodnie z wymaganiami klientów

  • Zapewnienie wysokiej jakości wykonania oraz zgodności z normami jakościowymi

  • Monitorowanie i utrzymanie sprzętu lakierniczego oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość technik lakierniczych proszkowych

  • Umiejętność obsługi sprzętu lakierniczego

  • Dokładność, sumienność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Lokalizacja

Andrychów,

Małopolskie

Małopolskie, Andrychów
ID: 912365943