2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Ustka
Dodane 01 maja 2024

Lakiernik proszkowy

Wynagrodzenie

5 400 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ustka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

RAIL-TECH Spółka z o.o. firma zajmująca się produkcją części zamiennych do taboru szynowego oraz prefabrykacją konstrukcji stalowych poszukuje kandydata na stanowisko na stanowisko lakiernik proszkowy

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie elementów do lakierownia
  • Lakierowanie proszkowe elementów stalowych
  • Kontrola jakości po lakierowaniu
  • Dbanie o wysoką jakość produkcji

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza na temat lakierowania proszkowego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (jako lakiernik proszkowy lub malarz proszkowy)
  • Mile widziana wiedza techniczna
  • Umiejętności organizacyjne, komunikacyjne oraz pracy zespołowej
  • Rzetelność, samodzielność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i konkurencyjne stawki
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwość wykonywania pracy w ramach samozatrudnienia
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kompetencji kandydata
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji

Odpowiemy na zgłoszenia spełniające wyżej opisane wymagania.

Prosimy o dopisanie następującej Klauzuli Zgody:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Ustka,

Pomorskie

Pomorskie, Ustka
ID: 744870311