2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Opolskie
  6. Lakiernik, blacharz - Opole
ASSA ABLOY
Dodane Dzisiaj o 15:48

Lakiernik - Produkcja Dobrzeń Wielki

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

 Firma Assa Abloy Mercor Doors to lider w produkcji systemów zabezpieczeniowych.  Nasze produkty cieszą się uznaniem Klientów na całym świecie. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Lakiernik

Miejsce pracy: Dobrzeń Wielki

Twoje zadania:

  •  Realizacja czynności związanych z procesem wytwarzania wyrobów oferowanych przez Spółkę, zgodnie z dokumentacją i wytycznymi przełożonych.

  • Dokumentowanie przeprowadzanych kontroli.

  • Wykonywanie wyrobów zgodnie z przyjętym harmonogramem oraz normami jakościowymi.

  • Obsługa gilotyn, pras krawędziowych, wykrawarek, rozwijarek do blach oraz centr obróbczych.

 Nasze oczekiwania:

  •  Wykształcenie min. zawodowe,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość obsługi narzędzi technicznych

  • Otwartość, komunikatywność oraz zaangażowanie pracę.

   Oferujemy:

  •  Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie za osiągane cele,

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej,

  • Szkolenia i rozwój zawodowy.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 917407337