2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Wielkopolskie
  6. Lakiernik, blacharz - Piła
Dodane 22 maja 2024

Lakiernik natryskowy

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

LAKIERNIK NATRYSKOWY

Rozwiń skrzydła w Corsan!

Corsan, uznany producent armatury łazienkowej, poszukuje nowego talentu do swojego zespołu! Zostań naszym lakiernikiem natryskowym i dołącz do kreatywnej ekipy. Jeżeli masz doświadczenie w pracy z lakierami przemysłowymi i cenisz sobie precyzję oraz jakość wykonywanej pracy, to czekamy na Ciebie! W Corsanie nie tylko podniesiesz swoje umiejętności, ale również będziesz miał wpływ na estetykę i trwałość naszych produktów. Dołącz do nas i pomóż kształtować przyszłość branży łazienkowej!

Zakres obowiązków:

·      wykonywanie prac lakierniczych na różnych rodzajach powierzchni

·      dbanie o należyty stan techniczny sprzętu i powierzonego mienia

·      przygotowanie powierzchni pod proces malowania

·      malowanie powierzchni zgodnie z określonymi standardami

·      wykonywanie prac naprawczych związanych z malowaniem

·      wybór odpowiednich materiałów i narzędzi do realizacji zadań

·      polerowanie

Wymagania:

·      doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy

·      umiejętność obsługi narzędzi lakierniczych

·      precyzja, dokładność, samodzielność,

·      pozytywne podejście i chęć rozwoju

·      punktualność, sumienność

Mile widziane:

·      Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

·      Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku od 2005 roku

·      Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 w przyjaznym środowisku

·      Motywacyjny system wynagrodzeń

·      Spotkania integracyjne

·      Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. Ubezpieczenie Grupowe dla pracowników i ich rodzin, Karta Medicover Sport)

·      Możliwość rozwoju zawodowego

·      Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne odpowiednie do zajmowanego stanowiska

·      Wysokiej klasy, profesjonalne narzędzia pracy

·      Półgodzinna przerwa lunchowa wliczana do czasu pracy, w pełni wyposażonej kuchni firmowej

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CORSAN w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko w myśl regulacji prawnych dotyczących RODO.

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 920046841