2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Łódzkie
  6. Lakiernik, blacharz - Łódź
  7. Lakiernik, blacharz - Śródmieście
Dodane 07 maja 2024

Lakiernik z doświadczeniem

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Talent River to firma z polskim kapitałem oferująca usługi HR dla biznesu.

www.talentriver.pl

Poszukujemy dla naszego klienta LAKIERNIKA z doświadczeniem.

Zadania:

·        przygotowywanie powierzchni do malowania

·        malowanie proszkowe oraz na mokro

·        terminowa realizacja zadań

·        współpraca z zespołem oraz koordynowanie pracy zespołu

·        dbanie o porządek i przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

·        wykształcenie minimum zawodowe

·        doświadczenie na podobnym stanowisku

·        zaangażowanie oraz sumienne wykonywanie obowiązków

·        komunikatywność

·        dyspozycyjność do pracy zmianowej

·        umiejętność prowadzenia zespołu

Pracodawca oferuje:

·        bezpośrednio umowę o pracę- nie przez agencje

·        możliwości ciągłego rozwoju

·        wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

·        dodatkowe benefity (w tym pakiet medyczny, paczki na święta itp.)

Powyższa oferta jest ofertą pracy stałej.

Talent River nr certyfikatu 26306

Wysyłając aplikację prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie przez Talent River Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, weryfikacji kandydatury pracownika u Klienta oraz zgody na udostępnienie przez Talent River Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych.

Zgoda jest dobrowolna, jednak brak jej zaznaczenia może uniemożliwić kandydatowi wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Talent River Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Aleje Marcinkowskiego 27/1, 61-745 Poznań, e-mail: rekrutacja(małpa)talentriver.pl

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 916684117