2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Dolnośląskie
  6. Lakiernik, blacharz - Oława
Dodane 08 kwietnia 2024

Lakiernik | lakiernictwo przemysłowe

Lokalizacja

Oława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dla naszego Klienta, producenta podzespołów dla branży automotive, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Lakiernik

Miejsce pracy: powiat oławski

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie mieszkanki podkładowej/lakierniczej wg wytycznych oraz karty technologicznej
  • Podkładowanie i lakierowanie zgodnie z procedurami techniczno-jakościowymi
  • Wykonywanie pomiarów określonych parametrów procesu oraz wizualna kontrola jakościowa wytworzonych elementów
  • Tworzenie dokumentacji, w tym kart kontroli procesów oraz próbek lakierniczych
  • Wykonywanie napraw wad lakierniczych (matowanie, polerowanie, zaprawki)
  • Obsługa urządzeń lakierniczych

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Lakiernika (przemysłowy, samochodowy) – warunek konieczny
  • Wykształcenie zawodowe, techniczne
  • Wiedza z zakresu procesu podładowania – lakierowania na mokro
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od początku współpracy
  • Indywidualnie negocjowalne wynagrodzenie zasadnicze zależne od posiadanych kompetencji i doświadczenia oraz premia
  • Możliwość wyrobienia dodatkowo płatnych nadgodzin
  • Pakiet świadczeń socjalnych (ubezpieczenie grupowe na życie, opieka medyczna, program poleceń, paczki świąteczne)
  • Klarowną ścieżkę rozwoju i awansu w strukturach organizacji

Ważne! W związku, że od 25 maja 2018 r. weszły w życie przepisy tzw. RODO, czyli Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, konieczna jest aktualizacja zgód na przetwarzanie danych. Nowa zgoda powinna brzmieć:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

W przypadku zainteresowania udziałem w ew. przyszłych procesach prowadzonych poprzez FallWork, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy, można udzielić także dobrowolnej dodatkowej zgody, która powinna brzmieć:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Osoby poszukujące nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do wysłania swojego CV wraz z klauzulą za pośrednictwem serwisu.

Nr Cert. AP nr 6231

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 617381755