2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Olkusz
Dodane 21 maja 2024

Lakiernik konstrukcji

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

 Obowiązki:

Przygotowanie kontenerów i konstrukcji stalowych do lakierowania poprzez czyszczenie, usuwanie rdzy metodą śrutu, zabezpieczenie metodą metalizacji.

Przygotowanie sprzętu lakierniczego i farb

Obsługa pomieszczenia lakierni (wentylacja, ogrzewanie, dźwigniki)

Lakierowanie przy użyciu pomp wysokiego ciśnienia oraz pistoletów

Dbanie o czystość stanowiska pracy.

Oczekujemy

Doświadczenia na stanowisku samodzielnego lakiernika

Wysokiej dbałości o estetykę pracy (zarówno w odniesieniu do miejsca pracy, jak i wykonywanych czynności)

Uprawnienia na suwnice S1/S2 mile widziane

Wiedzy z zakresu technik lakierniczych

Otwartości i chęci do ciągłego doskonalenia swoich zdolności

Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 760965896