2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Dolnośląskie
  6. Lakiernik, blacharz - Wrocław
  7. Lakiernik, blacharz - Fabryczna
Dodane 31 maja 2024

Lakiernik FORTACO

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obecnie prowadzimy rekrutację we Wrocławiu, Polska

LAKIERNIK

Do naszego zakładu produkcyjnego we Wrocławiu, poszukujemy Lakiernika. Oferujemy ciekawe wyzwania w multikulturowym i międzynarodowym środowisku, a także możliwości rozwoju zawodowego przy wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego.

Zadania i odpowiedzialności

Twój zakres odpowiedzialności obejmuje następujące zadania:

·        Malowanie dużych powierzchni stalowych

·        Realizowanie celów zespołu

·        Zaangażowanie w poszerzanie kompetencji w ramach stanowiska

Co pozwoli na skuteczne wykonywanie powyższych obowiązków? Według nas będzie to: doświadczenie w malowaniu podstawowymi technikami natryskowymi, znajomość procesów lakierniczych, wiedza z zakresu niezgodności lakierniczych i umiejętność dokonywania samokontroli, znajomość narzędzi pomiarowych oraz umiejętność ich wykorzystania w procesie malowania, umiejętność pracy w zespole. Ważna jest również gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym oraz chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Fortaco oferuje

W Fortaco pracujemy w środowisku międzynarodowym z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi, a nasze benefity to:

·      Możliwość zdobycia doświadczenia w skandynawskiej firmie produkującej konstrukcje stalowe

·      Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę, premie, dodatki

·      Dofinansowanie do posiłków 10 zł/dziennie

·      Bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikacje (suwnica IIS, palnik, I pomoc przedmedyczna)

·      Zdrowa i naprawdę przyjazna atmosfera pracy

·      Bezpłatna opieka medyczna w PZU

·      Dodatkowa, dofinansowana opieka medyczna w PZU lub Luxmed

·      Ubezpieczenia grupowe w PZU

·      Dofinansowanie programu Multisport

·      Wczasy pod gruszą

·      Vouchery/Bony na różne okazje

·      Paczki np. świąteczne, Na Dzień Dziecka

·      Obiad Świąteczny

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji

Poczekaj na kontakt od nas, ale zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami. Jeżeli jednak chcesz uzyskać więcej informacji, to skontaktuj się z nami.

Twoje stanowisko raportuje do Kierownika Lakierni i Utrzymania Ruchu.

Termin nadsyłania aplikacji

Wyślij swoją aplikację jak najszybciej, bo już wkrótce planujemy rozmowy z kandydatami oraz rozpoczęcie procesu zatrudnienia, jeżeli tylko znajdzie się odpowiednia osoba na to stanowisko.

Wyślij swoją aplikację wraz z oczekiwaniami finansowymi poprzez naszą stronę Fortaco: www.fortacogroup.com

Fortaco Group

Fortaco jest wiodącym partnerem dla firm działających na polu inżynierii mechanicznej i w przemyśle morskim. Oferujemy nowoczesne rozwiązania, kabiny pojazdowe, montaż pojazdów oraz produkcję i obróbkę stali.

Fortaco Group ma w Europie liczne centra operacyjne i technologiczne, które wspierają naszych międzynarodowych Klientów. Nasze fabryki znajdują się w Estonii, Finlandii, na Węgrzech, w Polsce i na Słowacji. Zatrudniamy obecnie 2100 osób.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 669873059