2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Stare Miasto
Jan
Dodane 20 czerwca 2024

Lakiernik Finalny, pomocnik lakiernika, szpachlarz inne stanowiska

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Usługowa "Daga", w związku z dynamicznym rozwojem i zwiększonym zapotrzebowaniem, poszukuje do swojego zespołu w Wrocławiu doświadczonego Lakiernika finalnego.

Specjalizacja w technice hydrodynamiki ze sprężonym powietrzem będzie kluczowym atutem kandydata. Dołącz do nas i bądź częścią naszych kluczowych projektów, które obejmują lakierowanie gotowych lokomotyw, wagonów oraz podzespołów.

Zakres Obowiązków:

Lakierowanie finalne lokomotyw, wagonów oraz podzespołów przy użyciu techniki hydrodynamiki ze sprężonym powietrzem.

Przygotowanie powierzchni do lakierowania oraz dobór odpowiednich materiałów lakierowych.

Kontrola jakości wykonanej pracy i dbałość o szczegóły estetyczne.

Oferujemy:

Pracę na terenie Wrocławia w systemie zmianowym.

Możliwość stałej współpracy oraz rozwoju zawodowego w branży kolejowej.

Pakiet ubezpieczeń grupowych

Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Wymagania:

Doświadczenie jako lakiernik, preferowane w branży kolejowej oraz innych konstrukcjach wielkogabarytowych .

Bardzo dobra znajomość technik hydrodynamiki ze sprężonym powietrzem.

Zdolność do pracy pod presją czasu i podejmowania szybkich decyzji.

Jak Aplikować:

Jeśli jesteś zainteresowany/a i spełniasz wymagania, nie zwlekaj! Prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres e-mail:

Możesz także skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 60*******86, aby dowiedzieć się więcej o stanowisku.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 198887225